038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Voucheri DhurateVOUCHER-i ËSHTË DHURATË, SHENJË E KUJDESIT, STIMULIM QË TË PUNOHET DHE BASHKËPUNOHET MË MIRË, TREGON DËSHIRAT TUAJA MË TË BUKURA DREJTUAR ATYRE TË CILËT DUKE E SHFRYTZUAR DO TË KRIJOJNË KUJTIME PËR JU DHE PËRFITIMIN E ZBULIMIT TË BUKURISË SË VENDEVE TË AFËRTA DHE TË LARGËTA.

VOUCHER-ët DHURATË TË “VENETA TRAVEL”-it mund t’i përdorni në raste të ndryshme!
Mund t’i shfrytzoni për t’i shpërblyer punonjësit Tuaj, partnerët Tuaj të biznesit, familjet Tuaja, të afërmit dhe miqtë.
Jepni me rastin e fejesave. Dhuroni për muajtë e mjaltit! Shënoni përvjetorin Tuaj të martesës ose njerëzve Tuaj të dashur.
Agjensionet e marketingut mund t’i dhurojnë për Lojërat shpërblyese klientëve të tyre.
Vlerën e çdo VOUCHER-i DHURATË të VENETA TRAVEL-it e përcaktoni Ju.
VOUCHER-i mund t’jet në shumë të caktuar ose udhëtim konkret me kohë të përcaktuar.
VOUCHER-in DHURATË të VENETA TRAVEL-it si dizajn  e përgadisim ne me shenjën ose logon dhe emrin Tuaj dhe të atij të cilit i dedikohet dhe e realizon nëpërmjet udhëtimit.
VOUCHER-i DHURATË i VENETA TRAVEL-it NUK MUND TË NDRROHET NË KUNDËRVLERË MONETARE!
“VENETA TRAVEL” Juve ju ofron shansën që të shfrytzoni zbritje të posaçme të cilat do t’i definojmë në raport me vlerën e Voucher-it të dorëzuar.

ÇKA MUND TË PËRFITONI ME VOUCHER-in DHURATË të VENETA TRAVEL-it?
• VOUCHER-i prej 100 euro Shoping treditorë në Selanik, transporti me autobus.
• VOUCHER-i prej 200 euro ju mundëson skijime në Bullgari ose Maqedoni.
• VOUCHER-i prej 200-300 euro pushime verore në Bullgari, Mal të Zi, Shqipëri, Greqi, transporti me autobus.
• VOUCHER-i prej 300-600 euro mundëson vajtje dhe qëndrim në ndonjë metropol evropian (Romë, Paris, Londër, Amsterdam, Vienë).
• VOUCHER-i prej 1000 - 2000 euro do ju zbuloj bukurinë e pushimeve në anije në Mesdhe apo Karaibe.
• VOUCHER-i prej 600 - 3000 euro ju mundëson qëndrim në destinacionet ekzotike: Dubai, Hawai, Bora Bora, Kenia, Sri Lanka, Bangkok, Maldive...


VOUCHER-in DHURATË të VENETA TRAVEL-it mund t’a porosisni përmes:
              info@veneta-travel.com, tel. 038 222 232