038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

MC BEACH PARK

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 327 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Ne plazh
110km nga Aeroporti.10Km nga Alanya

HOTELI: 200 Dhoma
Recepcion,lobi,restorant
të jashtëm dhe të brendshëm,
shoping qender,floktar,
banjë turke,Alacarte,
pishine,rrëshqitëse të ujit, 
pishinë të ndarë për fëmijë.DHOMAT:   
Banjë/WC,tharëse 
të flokëve,
telefon direkt, 
TV/Sat,minibar,
klimatizim, ballkon.SHËRBIMI:AI 
Mëngjesi, dreka,
darka në formëbufeje
Pasdite kafe/çaj dhe ëmbëlsira,
Ushqime të lehta në mesnatë
Pijet vendore dhe disa të importuara 


SPORT / ARGËTIM: 
Tenisi,sauna
pingpong,bilardo,
qendër fitnesi,
banjë turke,saunë,
gjimnastikë,Masazh,internet.


PLAZH:Ne plazh
Çadrat, shtretërit
peshqiret