038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Hedef Resort & SPA

HOTELI: i ndërtuar në vitin 2006 në një hapësirë prej 21 000 m2. Përbëhet nga një ndërtesë 5-katëshe dhe 2 ndërtesa 7-katëshe (30% e dhomave me pamje nga deti). Posedon 750 dhoma ekonomike standarde 26 m2. 

POZITA: 50m nga plazhi, 100 km nga aeroporti, 6 km nga Alanya

PËRMBAJTJA: 3 restourante A La carte (peshkut, turk), pishinë e brendshme 1, berber, restourante: 1, lavanderi, internet kafe - paguhet, tobogana: 3, qendër shopingu, bare: 6, pishina: 2, pastrim kimik, sallë konferencash, Spa, WiFi - me pagesë (në loby pa pagesë).

DHOMAT: pastrim ditorë, banjë, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, minibar çdo ditë ujë dhe lëngje, parket.

SPORT / ARGËTIM
Pa pagesë: banjo turke, aerobik, muzikë live, xhakuzi, pikado, animacione, diskotekë, volejboll plazhi, fitnes, basketboll.
Me pagesë: masazha, bilardo, sauna, slots, bowling, sporte ujore.

PLAZHI: me rërë, çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi, tendat në plazh.

PËR FËMIJË: këndi për fëmijë në restourant, kënd i lojërave, pishinë për fëmijë, klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), vend lojërash.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 299 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive