038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Royal Holiday Palace

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2011 në një hapësirë prej 53 000 m2. Hoteli përbëhet nga ndërtesa kryesore 10-katshe. Hoteli ka 461 dhoma superiore (46 m2), 24 suita deluxe me dy dhoma të fjetjes (85 m2), 47 dhoma dublex familjare (75 m2), dhe 56 dhoma familjare me dy dhoma të fjetjes (60 m2).

Pozita: në plazh - Antalya, 15 km aeroporti, 17 km Antalia

PERMBAJTJA: 5 Restourante A la Carte (grill, italian, meksikan, ushqim deti, dhe far), Pishinë e brendshme: 1, Stilist flokësh, Restourante: 1, Larje rrobash, Internet kafe me pagesë, Tobogana: 5, Sallë vallëzimi, Shoping qendër, Bare: 8 (njëri punon 24 orë), Pishina: 1, Sallë konferencash: 3, WiFi gratis në llobi, Vend për tharje rrobash.

DHOMAT: 
Shërbim dhomë (24 orë), Nxemse uji, Pastrimi ditorë, TV, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar gratis (pije dhe birrë), Ballkon, Shporte frutash për mirëseardhje, Vaske apo dush, Internet: Wifi pa pagesë, Parket.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Bocce, Pingpong, Muzikë live, Aerobik, Animacione, Fitnes, Tenis, Volejboll plazhi, Basketboll, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Gjuajtje me hark, Disko.
Me pagesë: Masazhë, Bilardo, Sporte ujore, Slots, Tenis me ndriqim, Mësime për tenis, Bowling.

PLAZH:
 me rërë dhe guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi.

PER FEMIJET: 
Tobogana: 3, Meny për fëmijë, Vendlojërash, Park dëfrimi (rrota Ferris, makina, trambolin), Pishinë për fëmijë: 1, Klub për fëmijë (4-12 vjeç), Dado me pagesë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 638 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive