038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Royal Holiday Palace

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2011 në një hapësirë prej 53 000 m2. Hoteli përbëhet nga ndërtesa kryesore 10-katshe. Hoteli ka 461 dhoma superiore (46 m2), 24 suita deluxe me dy dhoma të fjetjes (85 m2), 47 dhoma dublex familjare (75 m2), dhe 56 dhoma familjare me dy dhoma të fjetjes (60 m2).

Pozita: në plazh - Antalya, 15 km aeroporti, 17 km Antalia

PERMBAJTJA: 5 Restourante A la Carte (grill, italian, meksikan, ushqim deti, dhe far), Pishinë e brendshme: 1, Stilist flokësh, Restourante: 1, Larje rrobash, Internet kafe me pagesë, Tobogana: 5, Sallë vallëzimi, Shoping qendër, Bare: 8 (njëri punon 24 orë), Pishina: 1, Sallë konferencash: 3, WiFi gratis në llobi, Vend për tharje rrobash.

DHOMAT: 
Shërbim dhomë (24 orë), Nxemse uji, Pastrimi ditorë, TV, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar gratis (pije dhe birrë), Ballkon, Shporte frutash për mirëseardhje, Vaske apo dush, Internet: Wifi pa pagesë, Parket.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Bocce, Pingpong, Muzikë live, Aerobik, Animacione, Fitnes, Tenis, Volejboll plazhi, Basketboll, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Gjuajtje me hark, Disko.
Me pagesë: Masazhë, Bilardo, Sporte ujore, Slots, Tenis me ndriqim, Mësime për tenis, Bowling.

PLAZH:
 me rërë dhe guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi.

PER FEMIJET: 
Tobogana: 3, Meny për fëmijë, Vendlojërash, Park dëfrimi (rrota Ferris, makina, trambolin), Pishinë për fëmijë: 1, Klub për fëmijë (4-12 vjeç), Dado me pagesë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 638 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive