038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Antalya
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Orange County 5* UAI Kemer 7 519€
Kirman Belazur 5* UAI Belek 7 529€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 539€
Qipro Veriore
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Malpas Hotel 5* AI Kyrenia 7 545€
Acapulco Resort 5* AI Kyrenia 7 575€
Salamis Bay Conti 5* AI Famagusta 7 755€
Noah's Ark Hotel 5* AI Kyrenia 7 935€
Long Beach Resort 3* HB Famagusta 7 1190€
Merit Royal Hotel 5* AI Kyrenia 7 1635€
Hurgada
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Triton Empire 3* AI 6 445€
Triton Empire Beach 3* AI 6 455€
Sunny Days El Palacio 4* AI 6 495€
Mirage Bay Resort - Lilly 4* AI 6 535€
Hawai Le Jardin 5* AI 6 515€
Serenity Makadi Beach 5* AI 6 555€
Movenpick Soma Bay 5* AI 6 570€
Caribbean Soma Bay 5* AI 6 595€
Tropitel Sahl Hasheesh 5* AI 6 615€
Steigenberger Al Dau 5* AI 6 745€
Bullgaria
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€

Serenity Makadi Beach

LOKACIONI: Ky resort i madh përfshinë 400.000 m2, i rrethuar me gjelbrim dhe gjindet mu në breg të Detit të Kuq, në plazhën private me urë dhe një pjesë e plazhës ka një hyrje me rërë në deti. Hoteli është i ndërtuar në stil maroken, në gjirin Makadi, në distancë nga Hurgada 40 km, kurse nga aeroport 36 km. 

DHOMAT: Posedon 714 dhoma dhe apartmane, me banjo me fen, TV SAT, mini bar, telefon, klimatizim, sef, ballkon ose teracë.

PËRMBAJTJA: Pranë restourantit kryesor, hoteli ka edhe 7 restourante tjera, Libanez, Italian, Kinez, Sushi, Peshku, bar pranë pishinës, bar në plazhë, sneck bar, bar në lobi, diskoteka. Në hotel ka edhe dyqane, barnatore, bankomat, këmbimore, sallon të bukurisë, teatër, qendër interneti, ...


SPORTI DHE ARGËTIMI: Përveq 5 pishinave të brendshme të shtrira në 4000 m2 për të rritur dhe fëmijë (2 me ujë deti) për mysafirët ka në dispozicion edhe Ping Pong, palestra, mini golf, 3 terene tenisi, tereni i futbollit dhe volejbollit, pikado, sporte ujore. Në kuadër të SPA qendrës është hapësira për masazhë, saunë, banjo turke hde xhakuzi. Ekipi profesional i animatorëve organizon argëtime ditore dhe të mbrëmjes si për të rritur ashtu edhe për fëmijë.

 • Lokacioni:
  Hurgada, Egjipt
 • Çmimi:
  prej 555 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Oferta përfshinë:
- transferin Prishtinë-Aeroport-Prishtinë,
- fluturimin direkt Shkup-Hurgada-Shkup,
- 7 ditë në hotelin dhe shërbimin e përzgjedhur,
- transferi Aeroport-Hotel-Aeroport,
- të gjitha taksat e aeroportit,
- shpenzimet e agjensionit për gjithë procedurën e rregullimit të vizave.
Oferta nuk përfshinë:
- taksen e vizës së Egjiptit €30 për person, për shtetasit e Kosovës.
- Shtetasit tjerë vizat i marrin në aeroportin e Hurgadës.

Të nderuar Klient, nëse dëshironi të pushoni në Egjipt, është shumë e rëndësishme që rezervimit të bëhet 1 muaj para datës së udhëtimit, për shkak të procedurës së vizës.
Vizat i kryen agjensioni ynë Veneta Travel.
Për vizë nevojitet vetëm Pasaporti dhe 2 foto.