038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Antalya
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Orange County 5* UAI Kemer 7 519€
Kirman Belazur 5* UAI Belek 7 529€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 539€
Qipro Veriore
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Malpas Hotel 5* AI Kyrenia 7 545€
Acapulco Resort 5* AI Kyrenia 7 575€
Salamis Bay Conti 5* AI Famagusta 7 755€
Noah's Ark Hotel 5* AI Kyrenia 7 935€
Long Beach Resort 3* HB Famagusta 7 1190€
Merit Royal Hotel 5* AI Kyrenia 7 1635€
Hurgada
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Triton Empire 3* AI 6 445€
Triton Empire Beach 3* AI 6 455€
Sunny Days El Palacio 4* AI 6 495€
Mirage Bay Resort - Lilly 4* AI 6 535€
Hawai Le Jardin 5* AI 6 515€
Serenity Makadi Beach 5* AI 6 555€
Movenpick Soma Bay 5* AI 6 570€
Caribbean Soma Bay 5* AI 6 595€
Tropitel Sahl Hasheesh 5* AI 6 615€
Steigenberger Al Dau 5* AI 6 745€
Bullgaria
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€

Triton Empire

 • Lokacioni:
  Hurgada, Egjipt
 • Çmimi:
  prej 445 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Oferta përfshinë:
- transferin Prishtinë-Aeroport-Prishtinë,
- fluturimin direkt Shkup-Hurgada-Shkup,
- 7 ditë në hotelin dhe shërbimin e përzgjedhur,
- transferi Aeroport-Hotel-Aeroport,
- të gjitha taksat e aeroportit,
- shpenzimet e agjensionit për gjithë procedurën e rregullimit të vizave.
Oferta nuk përfshinë:
- taksen e vizës së Egjiptit €30 për person, për shtetasit e Kosovës.
- Shtetasit tjerë vizat i marrin në aeroportin e Hurgadës.

Të nderuar Klient, nëse dëshironi të pushoni në Egjipt, është shumë e rëndësishme që rezervimit të bëhet 1 muaj para datës së udhëtimit, për shkak të procedurës së vizës.
Vizat i kryen agjensioni ynë Veneta Travel.
Për vizë nevojitet vetëm Pasaporti dhe 2 foto.