038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Antalya
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Orange County 5* UAI Kemer 7 519€
Kirman Belazur 5* UAI Belek 7 529€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 539€
Qipro Veriore
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Malpas Hotel 5* AI Kyrenia 7 545€
Acapulco Resort 5* AI Kyrenia 7 575€
Salamis Bay Conti 5* AI Famagusta 7 755€
Noah's Ark Hotel 5* AI Kyrenia 7 935€
Long Beach Resort 3* HB Famagusta 7 1190€
Merit Royal Hotel 5* AI Kyrenia 7 1635€
Hurgada
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Triton Empire 3* AI 6 445€
Triton Empire Beach 3* AI 6 455€
Sunny Days El Palacio 4* AI 6 495€
Mirage Bay Resort - Lilly 4* AI 6 535€
Hawai Le Jardin 5* AI 6 515€
Serenity Makadi Beach 5* AI 6 555€
Movenpick Soma Bay 5* AI 6 570€
Caribbean Soma Bay 5* AI 6 595€
Tropitel Sahl Hasheesh 5* AI 6 615€
Steigenberger Al Dau 5* AI 6 745€
Bullgaria
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€

Hotel Deva


 • Lokacioni:
  Sunny Beach, Bullgaria
 • Çmimi:
  prej 109 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Hoteli është i vendosur në një pjesë të qetë të Sunny Beach West, vetëm 300 metra larg plazhit.
Hoteli ka 30 dhoma të gjera dhe të rehatshme me një krevat shtesë në dispozicion dhe 5 apartamente. Dhomat dhe apartamentet janë të pajisura me telefon, mini-bar, TV, AC, qasje në internet, banjo me dush dhe tarracë.
Deri në 6 persona mund të vendosen në 4 apartamente, në të fundit - deri në 4 persona. Ka një dhomë gjumi, dhomë të ndejës me 2 krevate të ndara, të cilat mund të bëhen bashk dhe 2 karrige me krahë të konvertueshme në çdo apartament.
Në dispozicion të mysafirëve është një zonë e gjerë me gjelbërim dhe pishinë për të rriturit dhe fëmijët, bar pishinë, dush në pishinë, restorant, recepsion, ashensor, kuti të sigurisë në recepsion, dyqan, sallën e këshillimit të mjekut.