038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Crystal Deluxe Resort

POZITA: Hoteli është I vendosur në qendrën e qytetit Kemer, 56 km larg nga aeroporti I Antalisë.


AKOMODIMI: Hoteli posedon 356 luksoze dhe moderne. 309 dhoma Standarde, (77 dhoma lidhëse dhe 3 dhoma për persona me aftësi të kufizuara, max 3 pax). 41 dhoma familjare (2 dhoma dhe një banjo, max. 4 pax), 3 Pasha suita ( një dhomë e fjetjes me një dhomë dite, banjo me Jakuzzi, LCD TV dhe DVD player)(max. 5 pax), 3 Sultan suita ( dy dhoma të fjetjes dhe një dhomë dite, dy banjo, një me Jakuzzi tjetra me vaskë/dush, LCD TV, DVD player). Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me vaskë/dush dhe tharëse flokësh, klimë qendrore, tel.direkt, mini bar (lëngje rimbushur çdo ditë), kasafortë, tepison me dysheme, TV satelitor me kanale muzikore, lidhje me internet sipas kërkesës, ballkon. Dhomat janë me pamje nga deti ose nga kopshti.


SHËRBIMI: Ultimate All Inclusive. 24 orë ushqim dhe pije. Faculeta freskuese në të arritur dhe një pije tradicinale Turke – “sherbet”. Mëngjesi, mëngjesi I vonshëm, dreka dhe darka, bufe dietale, bufe speciale për fëmijë, restaurant me ushqim të lehtë gjatë ditës, A la Carte restaurant në mbrëmje, akullore. Shërbimi në Lagoon bar nga 16.30-19.00, pasdite ëmbëlsira, çaj dhe kafe, 7 bare përgjatë kompleksit hotelier. Me pagesë: Pijet alkoolike nga importi, vera speciale dhe internacionale, shërbimi në dhomë, lëngjet I e freskëta, pijet nga importi nga ora 01.00-10.00.

 

PËRMBAJTJA: Hoteli posedon restaurant kryesor Panorama, A la Carte restaurantet – Meksikan, Turk dhe Italian ( me rezervim paraprak). Mjeku shëndetsor, kujdestari I fëmijëve, pastrim rrobash dhe pastrim kimik, lidhje interneti nëpër dhoma, flokëtar, qendër tregtare, lojra me kompjuter, renta car me pagesë.

PLAZHI: Hoteli shtrihet në plazhin privat me guralecë. Ndërmjet hotelit dhe plazhit ndodhet një rrugë. Shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plash ( me deposit), janë  pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI: Posedon pishinë të jashtme dhe të mbrendshme për të rritur dhe fëmijë, aqua park, fushë tenisi, vollejboll në plazh, basketboll, ping pong, fitness, banjo turke, sauna, dhomë me avull, Jakuzzi, sportet ujore pa motor janë pa pagesë. Me pagesë: Masazhat, qendra Spa & Health, ndriqimi për tennis, biliardo. Programet animuese me ekop professional gjatë tërë ditës dhe shfaqje speciale në mbrëmje. Mini klub për fëmijë 04-12 vjet, me programe dhe gara si dhe në mbëmje MiniDisko.

 

 

http://www.crystalhotels.com.tr    

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 368 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive