038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Horus Paradise Luxury Resort

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 455 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

Lokacioni:

65 km prej aeroportit të Antalyas, 2 km prej qytetit Side, në bregdet. 

Hoteli:

I ndërtuar në vitin 2007, me hapësirë prej 81,000 m 2 , renovimi i fundit në vitin 2016.

Hoteli ka ndërtesëb kryesore 7 katëshe (130 dhoma me pamje ka deti), 2 resorte 3 katëshe dhe Garden Beach (42 dhoma me deti).

Hoteli:

212  dhoma standarde  (përfshirë 2 dhoma për persona me aftësi të kufizuara, max 2 + 1 persona, 25-30. M. 2 );

13 suita familjare  (pamje nga deti, koridor, dera e dhomes, banjo me dush dhe vaskë, max 4 persona, 48 m.. 2 ).

 

Resorti: 

156 dhoma (max. 3 persona 22-30 m 2 ).

68 resorte familjare (2 dhoma të fjetjes me derë, max. 4 persona 45 m 2 ).

40 suita (dhomë e ndejës,dera e dhomes, max. 3 + 1 persona 48 m 2 ).

 

Garden

83  dhoma standarde me kopsht (.. Max 3 people, 22-25 m 2 , lokacioni në kopsht);

 

Beach

42 dhoma standarde në plazhë (. Max 3 people, 22-28 m. 2 , lokacioni në plazhë me pamje ka deti);