038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Hotel RILA

Hoteli më i preferuar në Borovec.
I vendosur pranë dy SkiLiftave dhe 200m nga goldola.

Renovim 2016!

Ofrojmë: akomodim+ski pass+transport

 • Lokacioni:
  Borovec, Bullgaria
 • Yjet:
 • Vlerësimi:
  8.00 / 10
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Skijimet 2017/18 Bullgari

Hotel RILA 4* Borovec
http://www.rilaborovets.com/en

Çmimi BOLLD person, për natë, me HB, tjerat për dhomë
Lloji i dhomësPAMJA28.12.17-06.01.1807.01-13.01;
28.01-24.02
14.01-27.01;
25.02-04.03
17.12-27.12;
05.03-17.03
18.03-05.04
STD Dh/Twin
Resort8469565239
SGLResort125103837757
STD Dh/Twin
Mali8772595542
SGLMali130107888262
Sup. Twin/King 
& Dh/Fml.
Resort10285676246
SGL Sup/Twin
Resort1521271009268
Sup. Twin/King 
& Dh/Fml.
Mali10588706549
SGL Sup/Twin
Mali1571311049773
Sup.Suite 1-2pers.Resort303252198183135
Sup.Suite 1-2pers.
Mali312261207192144


Kushtet për fëmijë dhe të rriturin e 3-të dhe të 4-të

Infanti 0-1.99 vjeç me 1 të rritur është gratis, i rrituri paguan:Çmimin e dhomës njëshe
Infanti deri në 1.99 vjeç me 2 të rritur të akomoduar:
Gratis
1 fëmijë 2-11.99 vjeç me 2 të rritur ka zbritje:-80% të çmimit për të rritur
2 fëmijë 2-11.99 në dhomë Superior Family Room:fëmiu i 1-rë -80%, fëmiu i 2-të -50% zbritje
1 i rritur me fëmijë 0-11.99 në dhomë Standarde ose Familjare:fëmiu i 1-rë -30%, fëmiu i 2-të -50%
1 ose 2 fëmijë 2-11.99 vjeç me 2 të rritur në Studio paguajnë:9 € për fëmijë për ditë
I rrituri i 3-të në Superior Suite ose i rrituri i 3-të dhe i 4-të në Studio paguan:10% zbritje
Çmimet në EURO

Vini re: dhomat superiore (kanë çmim tjetër), përfshijnë shfrytzimin e fitnesit, termo zonën, wireless në dhoma, kënd i veçant për pajisje personale të skijimit, restorant i veçant.

Çmimi përfshinë: akomodimin, mëngjesin dhe darkën tavolinë suedeze, shfrytëzimi i pishinës, vaskës së nxehtë, Wirelles internet në Lobby bar, taksa turistike dhe sigurimi i hotelit. Hoteli mundson parkim të jashtëm gratis, me një numër të kufizuar të hapsirës për mysafirët e hotelit dhe parkim të brendshëm me pagesë shtesë sipas dëshirës së klientit.

Standard twin room: 2 shtretër, 1 shtrat shtesë (shtrat i vogël - në tërheqje). Maksimum akomodimi: 2 të rritur + 1 fëmijë, 1 i rritur + 2 fëmijë ose 3 të rritur;
Studio: 2 shtretër të ndarë dhe një shtrat dy katësh; Minimum akomodimi: 2 të rritur + 1 fëmijë, 1 i rritur  + 3 fëmijë ose 3 të rritur maksimalisht: 4 fëmijë dhe 1 infant.

____________________________________________________________________________

PËRSHKRIMI I HOTELIT

FACILITETET E HOTELIT: 257 dhoma dyshe, 266 suita standarde (deri në 4 persona), 2 suita superiore, 2 maisonnettes, 3 dhoma luksoze dyshe, 5 maisonnettes luksoz dhe 1 VIP maisonnette. Të gjitha dhomat dhe apartamentet kanë ballkone me pamje nga mali dhe janë të pajisura me telefon, radio dhe TV satelit. Suites standarde kanë edhe një dhomë që jetojnë me shtrat dopio, aneks kuzhinë të vogël dhe një frigorifer. 
Përshkrimi i dhomës luksoze të dyfishtë, maisonnette luksoz dhe VIP maisonnette: 

Dhomë Deluxe Double: dhomë e rehatshme me dyfish madhësi king bed dhe pamje panoramike drejt shpatit dhe pishave. E vendosur në katin e VIP (kati i fundit) në hotel Rila e arritshme nga një ashensor privat. Dhoma ka ngrohje qendrore, terasë panoramike, TV kabllor, telefon me linjë, mini bar, enë termo për çaj ose kafe, vaskë dhe tharëse flokësh në banjo. Deri në 2 mysafirë mund të vendosen (pa shtrat shtesë është në dispozicion). 

Maisonnette Deluxe: maisonnette përmban një hapësirë komode e ndejës dhe televizor, terasë me një pamje të pakrahasueshme të shpatit dhe pishave. Në nivel të lartë është një dhomë të rehatshme krevat me madhësi shtrat të madh dhe një banjo e madhe me një vaskë dhe tharëse flokësh. Ajo ka ngrohje qendrore, TV kabllor, telefon, mini bar, enë termo për çaj ose kafe. Maisonnette është në katin VIP (kati i fundit) në hotel Rila arritshme nga një ashensor privat. Deri në 3 të rritur ose 2 të rritur dhe 2 fëmijë mund të vendosen. 

Maisonnette VIP: maisonnette elegante përmban një dhomë të gjërë të ndejës me mobilje dhe një dhomë gjumi me një shtrat madhësia në nivel të lartë. Në dhomën e ndejës dhe dhoma gjumi ka banjo të rehatshme me vaska dhe tharëse flokësh. Ajo ka ngrohje qendrore, TV kabllor, telefon, mini bar, enë termo për çaj ose kafe. Terasa përmban një pamje të shkëlqyer në shpate dhe vendpushim. Mund të vendosen deri 4 të rritur.