038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€

Hotel PIRIN

350 metra nga qendra e qytetit.

 • Lokacioni:
  Bansko, Bullgaria
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion
Skijimet 2017/18 Bullgari

Hotel PIRIN 4* - Bansko
http://www.hotelpirin.com/en-gb/

Çmimi është për person në dhomë dyshe/TWIN, ALL IN ONE PACK, me gjysëmpansion
Numri i netëve
Numri i SKI PASS15.12-28.1202.01-20.0129.01-01.04
  4 netë  3 ditë SKI PASS
259259259
  7 netë
  6 ditë SKI PASS
415415415
  9 netë
  8 ditë SKI PASS
482482482
10 netë
  9 ditë SKI PASS
518518518
11 netë
10 ditë SKI PASS
555555555
12 netë
11 ditë SKI PASS
601601601
14 netë
13 ditë SKI PASS
673673673


Koncepti ALL IN ONE PACK
Hotel PIRIN 4*
Akomodimi në dhomë dyshe/TWIN
Shërbimi gjysëmpansion (HB) - mëngjesi dhe darka buffet
LIFT PASS
Paisjet e skive ose snowbordit (për snowbord duheni të deklaroheni në momentin e rezervimit)
Mësuesi për ski ose snowbord
Nata e SKI prezentimit
Transferi nga hoteli deri te gondolla dhe anasjelltas
Shfrytzimi i pishinës së brendshme, fitnesit, saunës, dhe/ose banjo me avull


- I rrituri i 3-të në shtrat shtesë, paguan çmimin e rregullt.
- Pagesë shtesë për dhomë njëshe, është €10, për person për natë. 
- Trajnimi i snowbordit në të gjitha pakot është 3 ditë / 2 orë në ditë.

ZBRITJET PËR FËMIJËT DERI NË 7 VJEÇ:
- Fëmiu deri në 7 vjeç në shtrat ndihmës në tërheqje GRATIS,
- Fëmiu deri në 7 vjeç në shtrat të rregullt -60% zbritje,
- Trajnim për Ski/Snowbord deri në moshën 7 vjeçare, nuk ka.

ZBRITJET PËR FËMIJËT PREJ 7-12 VJEÇ:
- Fëmiu 7-12 vjeç në shtrat ndihmës në tërheqje -60% zbritje,
- Fëmiu 7-12 vjeç në shtrat të rregullt -30% zbritje,
- Trajnim për Snowbord për fëmijët deri në moshën 12 vjeçare, nuk ka.

Në çmim nuk përfshihet €1 taksa turistike, për person, për ditë.PËRSHKRIMI I HOTELIT
FASCILITET E HOTELIT: 4 kate, 100 dhoma, ashensor, pishinë e brendshme, lobby bar, restouranti kryesor, sallë/palestër fitnesi, sauna, masazha, xhakuzi, dhomë për paisje skijimi, bilardo, kasaforta në recepcion.
DHOMAT: mini-bar, ballkon, telefon, TV, tharëse flokësh, WC me vaskë/dush.