038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Hotel MURA

Distanca nga gondola 1200m. • Lokacioni:
  Bansko, Bullgaria
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Mëngjesi

Skijimet 2017/18 Bullgari

Hotel MURA 3* - Bansko

Cmimi për person, ALL IN ONE PACK, dhomë 1/2, akomodim me mëngjes
Numri i netëve
Numri i SKI PASS15.12-28.1202.01-20.0129.01-01.04
  4 netë  3 ditë SKI PASS199199199
  7 netë
  6 ditë SKI PASS
315315315
  9 netë
  8 ditë SKI PASS
372372372
10 netë
  9 ditë SKI PASS
398398398
11 netë
10 ditë SKI PASS
430430430
12 netë
11 ditë SKI PASS
466466466
14 netë
13 ditë SKI PASS
523523523

Koncepti ALL IN ONE PACK
Hotel MURA 3*
Akomodimi në dhomë dyshe/TWIN 
Shërbimi akomodim me mëngjes (BB) - buffet
LIFT PASS
Paisjet e skive ose snowbordit (për snowbord duheni të deklaroheni në momentin e rezervimit)
Mësuesi për ski ose snowbord
Nata e SKI prezentimit
Transferi nga hoteli deri te gondolla dhe anasjelltas
Shfrytzimi i pishinës së brendshme, fitnesit, saunës, dhe/ose banjo me avull
SQARIM: Hotel Mura 3* është vetëm me mëngjes dhe brenda hotelit mund të shfrytzohen xhakuzi, dhoma relaksuese, sauna dhe/ose banjo me avull.

Zbritjet për fëmijët deri në 7 vjeç:
- Fëmiu deri në 7 vjeç në shtrat ndihmës në tërheqje GRATIS,
- Fëmiu deri në 7 vjeç në shtrat të rregullt -60% zbritje,
- Trajnim për Ski/Snowbord deri në moshën 7 vjeçare, nuk ka.

Zbritjet për fëmijët 7-12 vjeç:
- Fëmiu 7-12 vjeç në shtrat ndihmës në tërheqje -60% zbritje,
- Fëmiu 7-12 vjeç në shtrat të rregullt -30% zbritje,
- Trajnim për Snowbord për fëmijët deri në moshën 12 vjeçare, nuk ka.

PËRSHKRIMI I HOTELIT

FASCILITET E HOTELIT: 4 kate, 100 dhoma, ashensor, pishinë e brendshme, lobby bar, restouranti kryesor, sallë/palestër fitnesi, sauna, masazha, xhakuzi, dhomë për paisje skijimi, bilardo, kasaforta në recepcion.
DHOMAT: mini-bar, ballkon, telefon, TV, tharëse flokësh, WC me vaskë/dush.