038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

HOTEL ELA

Distanca nga gondolla: 100 metra

Earlybooking:
- 10% zbritje pë qëndrim 7 ditorë, për arritje vetëm të SHTUNEN, jo për qëndrim më pak ose më shumë
- Zbritje ditore 7=6; 14=12 për arritje në periudhën 06.01-20.01

Mund të rezervoni shërbim vetëm me Mëngjes, ose Mëngjes+Darkë

 • Lokacioni:
  Borovec, Bullgaria
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Skijimet 2017/18 Bullgari

Hotel ELA 3* BB/HB - Borovec
www.hotelela.com

Hotel Ela gjendet në qendër të Borovecit, 100 m larg nga linjat e ski liftit dhe infrastrukturës kryesore turistike. Hoteli ofron poashtu paisje luksoze ku përfshinë sauna dhe masazhë. Dhoma e mysafirëve është e pajisur me wireless dhe television kabllor. Për ata që dëshirojnë relaksim hoteli poashtu ofron edhe qendrën e fitnesit. Pas skijimit dhe qëndrimit jashtë hotelit mysafirët mund të relaksohen në bar dhe të përgatiten për ushqim në restaurantin e hotelit. Të gjitha dhomat e hotelit janë të mobiluara dhe kanë banjo private, disa prej tyre kanë dhe shtratë shtesë.


Çmimet BOLLD për person, të tjerat për dhomë, për natë, me BB / HB

Perudhat
Llojet e dhomave
01.12-22.1223.12.17-05.01.1806.01-23.0224.02-31.03
DBL STANDARD / BB33423629
SGL40554133
DBL 1ADL+1CHD5063.554.544
DBL 1ADL+2CHD
67756359
DBL 2ADL
65837157
DBL 2ADL+1CHD
82104.589.572
DBL 3ADL
901159879
DBL STANDARD / HB40494336
SGL47624840
DBL 1ADL+1CHD
60.5746554.5
DBL 1ADL+2CHD
81998773
DBL 2ADL
79978571
DBL 2ADL+1CHD
99.512210789.5
DBL 3ADL
109134117.598
FËMIJËT: 4-12 vjeç
Çmimet janë në euro

Çmimi përfshinë
: fitnesin, këndin për fëmijë, parkingun dhe WiFi

PAGESË SHTESË:
- Darka e Kërshëndellave / 25.12 €31 i rrituri, €15.50 për fëmijë 4-12 vjeç 
- Darka e Vitit të Ri €55 i rrituri, €27.50 për fëmijë 4-12 vjeç

SQARIM:
BB = akomodim me mëngjes
HB = gjysëmpansion (mëngjes+darkë)
ADL = i rritur
CHD = fëmijë
DBL = dhomë dyshe
SGL = dhomë njëshe (teke)