038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Hotel Strazhite

Distanca nga gondolla: 200 m

 • Lokacioni:
  Bansko, Bullgaria
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Skijimet 2017/18 Bullgari

Hotel STRAZHITE  Superior 4* - Bansko

Çmimi është për person në dhomë dyshe/TWIN, ALL IN ONE PACK, me gjysëmpansion
Numri i netëve
Numri i SKI PASS15.12-28.1202.01-20.0129.01-01.04
  4 netë  3 ditë SKI PASS€315
€315
€315
  7 netë  6 ditë SKI PASS€512
€512
€512
  9 netë  8 ditë SKI PASS€598
€598
€598
10 netë  9 ditë SKI PASS€645
€645
€645
11 netë10 ditë SKI PASS€697
€697
€697
12 netë11 ditë SKI PASS
€748
€748
€748
14 netë13 ditë  SKI PASS
€854
€854
€854


Koncepti ALL IN ONE PACK

Hotel STARZHITE 4* Superior
Akomodimi në dhomë dyshe/TWIN 
Shërbimi gjysëmpansion (HB) - mëngjesi dhe darka buffet
LIFT PASS
Paisjet e skive ose snowbordit (për snowbord duheni të deklaroheni në momentin e rezervimit)
Mësuesi për ski ose snowbord
Nata e SKI prezentimit
Transferi nga hoteli deri te gondolla dhe anasjelltas
Shfrytzimi i pishinës së brendshme, fitnesit, saunës, dhe/ose banjo me avull


- I rrituri i 3-të në shtrat shtesë, paguan çmimin e rregullt.
- Pagesë shtesë për dhomë njëshe, është €10, për person për natë. 
- Trajnimi i snowbordit në të gjitha paketat është 3 ditë / 2 orë në ditë.

ZBRITJET PËR FËMIJËT DERI NË 7 VJEÇ:
- Fëmiu deri në 7 vjeç në shtrat ndihmës në tërheqje GRATIS,
- Fëmiu deri në 7 vjeç në shtrat të rregullt -60% zbritje,
- Trajnim për Ski/Snowbord deri në moshën 7 vjeçare, nuk ka


ZBRITJET PËR FËMIJËT PREJ 7-12 VJEÇ:
- Fëmiu 7-12 vjeç në shtrat ndihmës në tërheqje -60% zbritje,
- Fëmiu 7-12 vjeç në shtrat të rregullt -30% zbritje,
- Trajnim për Snowbord për fëmijët deri në moshën 12 vjeçare, nuk ka.

Në çmim nuk përfshihet €1 taksa turistike, për person, për ditë.


PËRSHKRIMI I HOTELI
FASCILITET E HOTELIT: 3 kate, 79 dhoma, salla e konferencave, qendër biznesi, pishinë e brendshme, parking i garantuar i makinës, klub nate, lobby bar, restouranti kryesor, këmbimorja, dyqane, dhomë interneti, sallë/palestër fitnesi, sauna, masazha, dhomë për paisje skijimi, shkollë skijimi, xhakuzi, spa qendra, bilardo, tabela e pingpongut, kasaforta me depozit.
DHOMAT: mini-bar, kasafortë, ballkon, telefon, TV satelitor, tharëse flokësh, WC me vaskë/dush.  
SUITË / MAZONETË: një dhomë fjetje me shtrat dysh ose dy shtretër të ndarë, banjo me dush (kati i epërm), dhomë ndeje me kuzhinë (kati i parë).