038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 12.09 448€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 12.09 658€
Titan Select 5* Side 12.09 433€
Premier Palace 5* Kemer 12.09 623€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 12.09 590€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 12.09 617€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 12.09 793€
Crystal Admiral 5* Side 12.09 494€
Simena Hotel 5* Kemer 12.09 448€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 12.09 959€
Mirage Park Resort 5* Kemer 12.09 632€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 12.09 441€
Antalya 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 12.09 577€
Crystal Sunrise 5* Side 12.09 655€
Crystal Sunset 5* Side 12.09 580€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 12.09 772€
Royal Holiday Palace 5* Lara 12.09 736€
MC Beach Park 5* Alanya 12.09 431€
Mirada Del Mar 5* Kemer 12.09 549€
Lykia World 5* Belek 12.09 708€
Orange County 5* Alanya 12.09 522€
MC Arancia Resort 5* Alanya 12.09 451€
Side Valentine 5* Side 12.09 533€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 08.09 7 371€
Villat e Otrantit 08.09 7 329€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Costa Luminosa


ÇMIMI PËRFSHINË:
- Lundrimi me anije
- akomodimi në kabinën e përzgjedhur gjatë lundrimit me anije (banjo/WC, klimatizimi, sefi, feni, TV)
- pansion i plotë i zgjeruar (darka, ushqim i lehtë i mesnatës, mëngjesi, dreka, ushqim i lehtë)
- darka solemne me dollinë e kapitenit
- animacion gjithëditorë
- program argëtues i mbrëmjes në sallonet dhe baret me muzikë live
- shfrytëzimi i hapësirave dhe pajisjeve të anijes (shfrytëzimi i bibliotekës, qendrës së fitnesit, pishinës, shtretërve për relaks, saunës, peshkirëve,...)
- shfaqjeve në teatër
- biletat hyrëse në kazino, klube të natës,... 
- aktivitete sportive (aerobic, stretching, bodydancing dhe aktivitete të ngjashme nën asistencën e instruktorit në sallë,...)
- aktivitete ditore (lojëra, gjuetia në thesarin e humbur, kuize, turne, karaoke, kurse vallëzimi, argëtime tematike dhe të ngjashme)

ÇMIMI NUK PËRFSHINË:
- bakshishet
- pijet në anije (përveq nga një pije për drekë dhe darkë)
- ekskurzionet në tokë (përveq ekskurzioneve të cekura paraprakisht të cilat hyjnë në çmimin e ofertës filllestare***)
- trajtimet në Wellness qendrën dhe sallonin e kozmetikës, trajnimet personale me trajnerin e fitnesit
- shërbimet e personelit mjeksorë
- Costa sigurimi

 • Destinacionet:
  Kroaci - Itali - Greqi - Mali i Zi
 • Emri Anijes:
  Costa Luminosa
 • Çmimi:
  prej 389 €
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive