038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€

Pranverë në Dubai

Vizitoni dy qytete me shumë rekorde botërore.
 
Dubai - ndërtesa më e lartë në botë Burj Kalifa 185 kate - 828m, Burj al Arab 7* i vetmi në botë, unazën e arit 82kg, qendrën tregtare Dubai Mall më e madhja në botë, Dubai Safari, një vend pa taksa, atrakcione të ndryshme, etj. 

Abu Dhabi - kryeqyteti e Emirateve të Bashkuara Arabe (120 km nga Dubai), vizitoni: xhaminë Sheikh Zayed, stazat ku mbahet Formula 1, Ferrari Park, Hertige Village, etj.   

 • Destinacioni:
  Dubai
 • Tipi i udhëtimit:
  Aeroplan
 • Kohezgjatja:
  5 ditë - 4 netë
 • Çmimi:
  prej 385 €
 • Data e nisjes:
  22.03.2018

Pershkrimi i Hotelit

Nisjet me fluturim direkt, me FLYDUBAI, çdo të Hëne, Enjte dhe Shtune.
Çmimi përfshinë:
- transferin Prishtinë-Aeroport i Shkupit-Prishtinë,
- fluturimin direkt me FlyDubai Shkup-Dubai-Shkup,
- pritjen dhe asistencën nga partnerin ynë në aeroportin e Dubait,
- transferin aeroport-hotel-aeroport,
- akomodimin në hotel me shërbim fjetje+mëngjes,
- Dubai City Tour, me autobus dhe guidë lokale profesionale në gjuhën angleze,
- të gjitha taksat.

Viza e Dubait është €75.

   TURAT / EKSURZIONET GJATË QËNDRIMIT NË DUBAI!
TuraKohëzgjatjaÇmimiTë përfshira në çmim
Dubai Dolphinarium1 orë35€Bileta hyrëse në Dolphin Live Show, qasja në objektin e gjitarëve.
Yellow Boats 75 minuta48€Mundësi për foto, Life Jackets, lundrim i mrekullueshëm.
Desert Safari BBQ6 orë48€Transferi, Safari, Darka me pije jo-alkoolike, shëtitje me deve.
Dhow Cruise 2 orë48€Transferi, Lundrimi, Darka me pije jo-alkoolike, live show.
Abu Dhabi 9 orë65€Transferi me guidë, ndalesë në Ferrari World.
Burj Khalifa1 orë80€Bileta hyrëse në Burj Khalifa kati 124-të
Helicopter Tour12 minuta195€Fluturim me helikopter për rreth Dubait.
Seaplane Tour20 minuta250€Fluturim me sea plane rreth Dubait pije, freskuese.

Rezervo Tani