038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Antalya
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Orange County 5* UAI Kemer 7 519€
Kirman Belazur 5* UAI Belek 7 529€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 539€
Qipro Veriore
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Malpas Hotel 5* AI Kyrenia 7 545€
Acapulco Resort 5* AI Kyrenia 7 575€
Salamis Bay Conti 5* AI Famagusta 7 755€
Noah's Ark Hotel 5* AI Kyrenia 7 935€
Long Beach Resort 3* HB Famagusta 7 1190€
Merit Royal Hotel 5* AI Kyrenia 7 1635€
Hurgada
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Triton Empire 3* AI 6 445€
Triton Empire Beach 3* AI 6 455€
Sunny Days El Palacio 4* AI 6 495€
Mirage Bay Resort - Lilly 4* AI 6 535€
Hawai Le Jardin 5* AI 6 515€
Serenity Makadi Beach 5* AI 6 555€
Movenpick Soma Bay 5* AI 6 570€
Caribbean Soma Bay 5* AI 6 595€
Tropitel Sahl Hasheesh 5* AI 6 615€
Steigenberger Al Dau 5* AI 6 745€
Bullgaria
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€

PANIRI I BUJQESISE DHE AGRIKULTURES

Panairi i bujqësisë dhe agrikulturës

Më shumë se 1000 ekspozues dhe 140 000 vizitorë
6 ditë: autobus/anije

Nisja: 02.02.2016, ora 17:00 nga parkingu i madh përballë RTV21 në Prishtinë
Kthimi: 07.02.2016, në orët e mbrëmjes në parkingun përballë RTV21 në Prishtinë   

Fieragricola është panairi i pashmangshëm kur vjen fjala për ngjarjet ndërkombëtare ne fushën e agrikultures dhe bujqësisë. Është i vetmi panair i këtij tipi që mbulon të gjitha temat që merren me agrikulturën.

 • Destinacioni:
 • Kohezgjatja:
  6ditë ditë - netë
 • Çmimi:
  275 €
 • Data e nisjes:
  02.02.2016

Dita 1, 2, Prishtinë-Durrës-Bari-Verona

Arritja në Durrës rreth orës 21:00, embarkimi në anije (ferry boat) dhe akomodimi në kabina. Lundrim gjatë natës deri në Bari. Rreth orës 08:00 arritja në Bari dhe vazhdimi i udhëtimit për në Veronë. Arritja në Veronë në orët e mbrëmjes. Akomodimi në hotel, darka, fjetje.

Dita 3, Verona

Mëngjesi, Koha për aktivitet të panairit, pasdite e lirë, kthim në hotel, fjetje.

Dita 4, Verona

Mëngjesi, paradite për aktivitete të panairit, në orët e pasdites City Tour Veronës me guid lokale: Arena, sheshet Bra dhe Erbe, Shtëpia e Xhulietës, kthim në hotel, fjetje.

Dita 5, Verona-Venediku-Prishtina

Mëngjesi, vizitë Venedikut, City Tour me guidën lokale: Sheshi i shën Markut, pallati i Doxhëve të Venedikut, ura e famshme e Rialtos, Ura e Pshertimave, Kisha Santa Maria Della Salute. Rreth orës 15:00 nisja në qendrën tregtare Palmanova. Në ora 18:00 nisja për në Prishtinë. Vozitje natën përmes Sllovenisë dhe Kroacisë.

Dita 6, Prishtina

Arritja në Prishtinë në orët e pasditës.

Për realizimin e këtij udhëtimi është e nevojshme paraqitja minimale e 20 personave. Afati i paraqitjes deri më 25.12.2015 përkatësisht deri në plotësimin e vendeve.

Për më shume detaje klikoni në Info Shtesë

Rezervo Tani