038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Antalya
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Orange County 5* UAI Kemer 7 519€
Kirman Belazur 5* UAI Belek 7 529€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 539€
Qipro Veriore
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Malpas Hotel 5* AI Kyrenia 7 545€
Acapulco Resort 5* AI Kyrenia 7 575€
Salamis Bay Conti 5* AI Famagusta 7 755€
Noah's Ark Hotel 5* AI Kyrenia 7 935€
Long Beach Resort 3* HB Famagusta 7 1190€
Merit Royal Hotel 5* AI Kyrenia 7 1635€
Hurgada
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Triton Empire 3* AI 6 445€
Triton Empire Beach 3* AI 6 455€
Sunny Days El Palacio 4* AI 6 495€
Mirage Bay Resort - Lilly 4* AI 6 535€
Hawai Le Jardin 5* AI 6 515€
Serenity Makadi Beach 5* AI 6 555€
Movenpick Soma Bay 5* AI 6 570€
Caribbean Soma Bay 5* AI 6 595€
Tropitel Sahl Hasheesh 5* AI 6 615€
Steigenberger Al Dau 5* AI 6 745€
Bullgaria
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€

AGRA Gornja Radgona

Panairi ndërkombëtar i bujqësisë dhe ushqimit

3ditë/2netë me autobus 195€
Nisja 23.08.15 në ora 19:00 nga parkingu përballë RTV21 • Destinacioni:
  Gornja Radgona
 • Tipi i udhëtimit:
  Autobus
 • Kohezgjatja:
  3 ditë - 2 netë
 • Çmimi:
  195 €
 • Data e nisjes:
  23.08.2015

Dita 1, 2 Prishtinë - Gornja Radgona

Vozitje gjatë natës dhe ditës nëpër Serbi dhe Kroaci me ndalesa të vogla. Arritja në Gornja Radgona në orët e mëngjesit. Akomodimi në hotel. Pushim i shkurtër, shkuarja në panair. Mbas përfundimit të programit të panairit kthim në hotel. Fjetje.

Dita 3, Gornja Radgona

Mëngjesi. Paradite programi i panairit. Në orët e pasditës ka mundësi të organizohet vizitë fermës bujqësore (varet nga udhëtarët). Kthimi në hotel. Fjetje.


Dita 4, Gornja Radgona - Graz 

Mëngjesi. Paradite programi i panairit. Në orët e pasditës shkuarja në Graz. Vizitë qytetit të Grazit. Kthimi për në Prishtinë rreth orës 19:00. Vozitje gjatë natës.

Dita 5, Prishtinë

Arritja në Prishtinë në ora 12:00

Për detaje tjera klikoni sipër në INFO SHTESË

Rezervo Tani