038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Vikend në Ohër

Akomodimi:

Hotel City Palace 4*
(Sipas Booking.com, nota 8.8, për lokacion 9.5) ose
Villa Dea 3*
(Sipas Booking.com, nota 8.7, për lokacion 9.4)

 • Destinacioni:
  Ohër - Shën Naum - Strugë
 • Tipi i udhëtimit:
  Autobus
 • Kohezgjatja:
  2 ditë - 1 netë
 • Çmimi:
  33 €
 • Data e nisjes:
  15.04.2017

Dita 1

E Shtune, Nisja në mëngjes në ora 07:00 me minibus, nga parkingu i Qendrës së Rinisë dhe Sporteve. Vazhdimi i rrugës drejt Maqedonisë përmes kalimit kufitar Hani i Elezit. Në hyrje të Maqedonisë pauzë për kafe/mëngjes. Arritja në Ohër rreth orës 11:30. Akomodimi në hotel dhe pasdite e lirë. Fjetje.     

Dita 2

E Diele, Mëngjesi në hotel. Paradite e lirë. Në ora 10:00 lëshuarja e hotelit dhe nisje për në Shën Naum. Vizitë Shën Naumit rreth dy orë dhe vazhdimi i rrugës për në Strugë. Shëtitje në Strugë rreth 2 orë dhe kthimi për në Prishtinë në ora 16:00. Rrugës një pauzë për kafe/drekim. Arritja në Prishtinë rreth orës 22:00. Përfundimi i programit.


Numri minimal për realizimin e udhëtimit 15 persona...

Rezervo Tani