038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Hotel MAKPETROL

Skijimet 2016/17 Mavrovë

 • Lokacioni:
  Mavrovë, Maqedonia
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Hotel Makpetrol 3* - Mavrovë

Hoteli përbëhet nga 40 dhoma dyshe dhe dy suita, parkimi dhe një garderobë të skive. Dhomat janë të pajisura me TV satelitor, telefon, mini bar, banjo dhe ballkon me një pamje të mrekullueshme mbi stazën e skive.


Çmimet janë për person, nga data 01.12.2016 deri 01.04.2017

Akomodim + mëngjesDhoma 1/124 €
Akomodim + mëngjes
Dhoma 1/2
20 €
GjysëmpansionDhoma 1/1
30 €
Gjysëmpansion
Dhoma 1/2
25 €
Akomodim + mëngjes
Apartman28 €
Gjysëmpansion
Apartman35 €

- Në çmim janë përfshira të gjitha taksat
- Fëmijët deri në 6 vjeç GRATIS
- Fëmijët nga 7 - 12 vjeç -50 % zbritje