038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€

Hotel Lodge

Skijimet 2017/18 Mavrovë

 • Lokacioni:
  Mavrovë, Maqedonia
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Mëngjesi

SKIJMET 2016/17 MAVROVË

Hotel Lodge 3* - Mavrovë

Çmimet janë për person, për natë, me mëngjes

Tipi i dhomësDiele - EnjtePremte - Shtune
STD Double / Twin25 €35 €

Të përfshira në çmim:
- Sigurimi,
- Taksa turistike dhe TVSH-ja

Brenda çmimit, në SPA qendër mund të shfrytzohen këto shërbime:
Pishina e brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnesi.

Fëmiu deri në 8 vjeç pa pagesë.
Fëmiu  prej 9-12 vjeç: 40%  nga çmimi i plotë.

Check in 14h, Check out 12h.

________________________________________________________________________________

PËRSHKRIMI I HOTELIT

Hoteli Lodge është i vendosur në zemër të ski qendrës së Mavrovës, disa metra nga tre teleferikët.
Hoteli disponon me 34 shtretër në 15 dhoma të rregulluara, të pajisura me banjo private, spa banjo, linjë direkte telefonike dhe TV satelitor. Hoteli Lodge i ofron të gjitha shërbimet e një hoteli të një qendre luksoze për skijim.
Marrja me qira e mountain-bike, pishina, sauna, xhakuzi dhe fitnesi, pa pagesë. Çdo hotel duhet të ket atmosferën e tij të veçantë, duhet të ketë shpirtin e tij. Angazhohemi në kualitetin e shërbimeve me standard më të lartë.
Dhomat tona, salla e konferencave, bari, restouranti dhe e gjithë pajisja teknike është në dispozicion të kërkesave tuaja specifike. Qëllimi ynë është që pushimin Tuaj ta bëjmë të këndshëm dhe të paharruar.