038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Viti i Ri 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Royal Seginus Lara 4 495€
Delphin Imperial Lara 4 515€
Royal Holiday Palace Lara 4 539€
Titanic Deluxe Golf Belek 4 575€
Kaya Palazzo Belek 4 539€
Calista Luxury Resort Belek 4 610€
Rixos Premium Belek 4 665€
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Hotel Bistra

Skijimet 2017/18 Mavrovë

 • Lokacioni:
  Mavrovë, Maqedonia
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Skijimet 2017/18 Mavrovë

Hotel Bistra 4* HB - Mavrovë

Çmimet janë për person, për natë, me shërbim akomodim+mëngjes+darkë
Tipi i dhomësDiele - EnjtePremte - Shtune
STD Double / Twin35 €55 €

Të përfshira në çmim:

- Sigurimi,
- Taksa turistike dhe TVSH-ja

Brenda çmimit në SPA qendër mund të shfrytzohen këto shërbime:
Pishina e brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnesi.

Fëmiu deri në 8 vjeç pa pagesë.
Fëmiu  prej 9-12 vjeç: 40%  nga çmimi i plotë.

Check in 14h, Check out 12h.

___________________________________________________________________________

PËRSHKRIMI I HOTELIT

Hotel BISTRA 4* Mavrovë
Udhëkryq ndërmjet turizmit dhe kënaqësisë! 
Hoteli Bistra është i vendosur poshtë rrëzë  malit Bistra, në afërsi të Liqenit të Mavrovës dhe tre teleferikë, që çojnë deri te terrenet e bukura për skijim. I rrethuar me bukuri natyrore, hoteli ofron qëndrim të këndshëm, pushim, argëtim dhe rekreacion gjatë tërë vitit. Hoteli posedon 118 shtretër në dhoma komode të rregulluara me vaska xhakuzi, telefon, TV.

Hoteli Bistra posedon edhe apartamente të reja ekskluzive me vaska dhe dush xhakuzi. Restouranti ofron zgjedhje të pasur të specialiteteve të jashtëzakonshme, ushqim deti dhe ushqim nacional tradicional.