038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB Bansko 519€ 315€
Hotel Pirin 4* HB Bansko 419€ 259€
Hotel Mura 3* BB Bansko 319€ 199€
Hotel Rila 4* HB Borovec 369€ 215€
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva
Vikend në Selanik
Vikend në Ohër
Vikend në Sandanski

Presa Di Finicia

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 337 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2002 ne nje hapesire prej 240,000 m2. Ka gjithsejt 245 Dhoma standarde 28 m2, 52 dhoma familjare 36 m2.

Pozita: në plazh me nenkalim  - Finike, 120 km nga aeroporti, 70 km nga Kemeri.

PERMBAJTJA: 1 Restorane A la Carte mediterian, Pishinë e brendshme 1, Stilist flokësh, Restorante: 1, Lavanderi, Tobogane 6, Fushë futbolli, Shoping qendër, Bare: 3, Pishina: 1, Pastrim kimik, Dhome konsulence, Sallë konferencash, Spa, WiFi - pa pagesë.

DHOMAT: Shërbimi në dhomë me pagesë, Pastrimi ditorë, Banjë, TV, Telefon, Sef, Ballkon, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar ujë, birre dhe lëngje - çdo ditë, Ballkon, Parket. 

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Pingpong, Loja me hark, Muzikë live, Xhakuzi, Pikado, Surfim (me licencë), Animacione, Banjo turke, sportet e ujit, Volejboll plazhi, Basketboll, Pikado, Diskoteke, Banjo me avull.
Me pagesë: Masazhë, Biliardo, Fitnes, Fushat e sportit, Trajnim për tenis, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI: me guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PER FEMIJET: Tobogane: 4, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve, Pishina për fëmijë: 2, Dado me pagesë, vend lojërash, Kopsht zoologjik, Restoranti i fëmijëve.