038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Limak Atlantis Hotel

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 674 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELII ndërtuar në vitin 2006 në një hapësirë prej 200,000 m2. Hoteli përbëhet nga një ndërtesë 8 katshe kryesore dhe villave dy katshe të quajtura Lake hause villas. Në ndërtesën kryesore gjenden 439 dhoma standarde, 10 dhoma njëshe, 18 dhoma familjare, 48 dhoma familjare dublex.

POZITA: Në plazh, 35 km nga aeroporti dhe 45 km nga qendra e Antalias, 3 km nga Beleku.

PËRMBAJTJA: 6 Restourante A la Carte (italian, turk, mediterian, skarë, latin dhe amerikë veriore, detit), Pishinë e brendshme:1, berber, Restourante: 1, Lavanderi, Restourant dietal, Fushë futbolli, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 6, Shoping qendër, Bare: 6 (dy prej tyre punonjnë 24 orë), Pishina: 5, Spa, Sallë konferencash, WiFi në gjithë hotelin -  në hapësirën publike pa pagesë, Dhomë konsulence, Pastrim kimik.


DHOMAT: Posedojnë banjë / WC / dush, tharëse flokësh, rregullator klime, kasafortë, telefon direkt, TV/Sat, minibar, ballkon, kanale muzikore.

SHËRBIMI: UAI
Mëngjesi, dreka,darka, mëngjesi për gjumash, ëmbëlsira, pije joalkoolike dhe alkoolike, disa pije të importuara. Gjatë ditës pije freskuese dhe birrë në minibar.

SPORT / ARGRËTIMI

Pa pagesë: Bocce, Minifutboll, Pingpong, Aerobik, Animacione, Fitnes, Tenis, Volejboll plazhi, Muzikë live, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Gjuajtje me hark, Disko, Pikado.

Me pagesë: Masazhë, Bilardo, Sporte ujore, Slots, Tenis me ndriqim, Mësime për tenis, Bowling.


PLAZHI: Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pasarellë, Bar plazhi.

PËR FËMIJËT: Tobogane: 2 Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve, Pishina për fëmijë: 3, Dado me pagesë, Kënd i lojërave.