038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Limak Atlantis Hotel

HOTELII ndërtuar në vitin 2006 në një hapësirë prej 200,000 m2. Hoteli përbëhet nga një ndërtesë 8 katshe kryesore dhe villave dy katshe të quajtura Lake hause villas. Në ndërtesën kryesore gjenden 439 dhoma standarde, 10 dhoma njëshe, 18 dhoma familjare, 48 dhoma familjare dublex.

POZITA: Në plazh, 35 km nga aeroporti dhe 45 km nga qendra e Antalias, 3 km nga Beleku.

PËRMBAJTJA: 6 Restourante A la Carte (italian, turk, mediterian, skarë, latin dhe amerikë veriore, detit), Pishinë e brendshme:1, berber, Restourante: 1, Lavanderi, Restourant dietal, Fushë futbolli, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 6, Shoping qendër, Bare: 6 (dy prej tyre punonjnë 24 orë), Pishina: 5, Spa, Sallë konferencash, WiFi në gjithë hotelin -  në hapësirën publike pa pagesë, Dhomë konsulence, Pastrim kimik.


DHOMAT: Posedojnë banjë / WC / dush, tharëse flokësh, rregullator klime, kasafortë, telefon direkt, TV/Sat, minibar, ballkon, kanale muzikore.

SHËRBIMI: UAI
Mëngjesi, dreka,darka, mëngjesi për gjumash, ëmbëlsira, pije joalkoolike dhe alkoolike, disa pije të importuara. Gjatë ditës pije freskuese dhe birrë në minibar.

SPORT / ARGRËTIMI

Pa pagesë: Bocce, Minifutboll, Pingpong, Aerobik, Animacione, Fitnes, Tenis, Volejboll plazhi, Muzikë live, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Gjuajtje me hark, Disko, Pikado.

Me pagesë: Masazhë, Bilardo, Sporte ujore, Slots, Tenis me ndriqim, Mësime për tenis, Bowling.


PLAZHI: Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pasarellë, Bar plazhi.

PËR FËMIJËT: Tobogane: 2 Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve, Pishina për fëmijë: 3, Dado me pagesë, Kënd i lojërave.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 575 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive