038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 12.09 448€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 12.09 658€
Titan Select 5* Side 12.09 433€
Premier Palace 5* Kemer 12.09 623€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 12.09 590€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 12.09 617€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 12.09 793€
Crystal Admiral 5* Side 12.09 494€
Simena Hotel 5* Kemer 12.09 448€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 12.09 959€
Mirage Park Resort 5* Kemer 12.09 632€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 12.09 441€
Antalya 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 12.09 577€
Crystal Sunrise 5* Side 12.09 655€
Crystal Sunset 5* Side 12.09 580€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 12.09 772€
Royal Holiday Palace 5* Lara 12.09 736€
MC Beach Park 5* Alanya 12.09 431€
Mirada Del Mar 5* Kemer 12.09 549€
Lykia World 5* Belek 12.09 708€
Orange County 5* Alanya 12.09 522€
MC Arancia Resort 5* Alanya 12.09 451€
Side Valentine 5* Side 12.09 533€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 08.09 7 371€
Villat e Otrantit 08.09 7 329€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Delphin DIVA

http://www.delphinhotel.com

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2004 dhe renovuar me 2011 ne nje hapesire prej 24,000 m2. Hoteli perbehet nga  ndertesa kryesore 6-kateshe, 387 dhoma standarde me 26-30 m2 dhe 58 dhoma dublex qe jane te vendosura ne ndertesen kryesore.

Pozita: ne plazhe - Antalya, 10 km aeroporti, 15 km Antalia

PERMBAJTJA: 7 Restourante A la Carte (italiane, japoneze, meksikane, kineze, turke, udhqime deti dhe franceze), Pishine e brendshme: 1, Berber, Restourante: 1, Lavanderi, Restorant dietal, Internet kafe - me pagese, Tobogana: 3, Shoping qendër, Bare: 11 (njeri punon 24 ore), Pishina: 3, Salle konferencash: 5, Spa, WiFi gratis, Dhome konsulence, Kinema.

DHOMAT: Sherbim dhome: ne kohe te caktuar me pagese, Pastrimi ditore, Banje, TV, WiFi pa pagese, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 here ne jave, Tharese flokesh, Klimatizim, Mantel, Minibar cdo dite pije, birre, qumsht), Ballkon, Parket, Wf-fi free.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagese: Minifutboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Fitnes, Volejboll plazhi, Tenis, Bowling, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Diskoteke, Basketboll.
Me pagese: Masazhe, Biliardo, Zhytje, Sportet ujore, Trajnim per tenis, Slots.

PLAZHI: me rërë dhe guralec
Çadrat, Shtreterit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat (me pagese).

PER FEMIJET: Tobogana: 4, Meny për fëmijë, Klubi i femijeve (4-12 vjec), Pishina per femije: 2, Vendlojërash, Dado me pagesë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 598 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive