038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Delphin DIVA

http://www.delphinhotel.com

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2004 dhe renovuar me 2011 ne nje hapesire prej 24,000 m2. Hoteli perbehet nga  ndertesa kryesore 6-kateshe, 387 dhoma standarde me 26-30 m2 dhe 58 dhoma dublex qe jane te vendosura ne ndertesen kryesore.

Pozita: ne plazhe - Antalya, 10 km aeroporti, 15 km Antalia

PERMBAJTJA: 7 Restourante A la Carte (italiane, japoneze, meksikane, kineze, turke, udhqime deti dhe franceze), Pishine e brendshme: 1, Berber, Restourante: 1, Lavanderi, Restorant dietal, Internet kafe - me pagese, Tobogana: 3, Shoping qendër, Bare: 11 (njeri punon 24 ore), Pishina: 3, Salle konferencash: 5, Spa, WiFi gratis, Dhome konsulence, Kinema.

DHOMAT: Sherbim dhome: ne kohe te caktuar me pagese, Pastrimi ditore, Banje, TV, WiFi pa pagese, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 here ne jave, Tharese flokesh, Klimatizim, Mantel, Minibar cdo dite pije, birre, qumsht), Ballkon, Parket, Wf-fi free.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagese: Minifutboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Fitnes, Volejboll plazhi, Tenis, Bowling, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Diskoteke, Basketboll.
Me pagese: Masazhe, Biliardo, Zhytje, Sportet ujore, Trajnim per tenis, Slots.

PLAZHI: me rërë dhe guralec
Çadrat, Shtreterit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat (me pagese).

PER FEMIJET: Tobogana: 4, Meny për fëmijë, Klubi i femijeve (4-12 vjec), Pishina per femije: 2, Vendlojërash, Dado me pagesë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 598 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive