038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 25.07 470€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 25.07 782€
Titan Select 5* Side 25.07 442€
Premier Palace 5* Kemer 25.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 25.07 645€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 25.07 596€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 25.07 948€
Crystal Admiral 5* Side 25.07 625€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 25.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 25.07 812€
Horus Paradise 5* Side 25.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 25.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 25.07 669€
Crystal Sunrise 5* Side 25.07 809€
Crystal Sunset 5* Side 25.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 25.07 974€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 25.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 25.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 25.07 610€
Lykia World 5* Belek 25.07 576€
Orange County 5* Kemer 25.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 25.07 547€
Side Valentine 5* Side 25.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 21.07 2 108€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Mardan Palace

http://www.mardanpalace.com

HOTELI:
I ndertuar ne vitin 2010. Hoteli perbehet nga  3 ndertesa kryesore; njera 8-kateshe, dhe dy tjera nga 7 kate. Ndertesa e Anatolit ka: 25 dhoma premium (28 m2), 138 dhoma te Anatolit (45 m2), 38 dhoma grand hamam (61 m2), 19 dhoma dykatesh grand deluxe dublex (100 m2). Ndertesa evropiane ka: 16 dhoma evropiane (28 m2), 138 dhoma evropiane (45 m2), 25 junior suita (70 m2), 19 dhoma dykatesh grand deluxe dublex (90 m2). Ndertesa Dolmabahce ka: 16 dhoma premium (28 m2), 16 dhoma te Dolmabahces (51 m2), 38 suita ekzekutive (56 m2), 16 suita junior (73 m2). Ne kopshtin e hotelit gjinden edhe 30 suita me dy dhoma te fjetjeje (170 m2).

Pozita: ne plazh - Antalya
15 km aeroporti, 25 km Antalia

PERMBAJTJA:
7 Restorane A la Carte (japonez, turk, ushqim deti, mesdhetar, tailandez, rus, amerikan dhe francez), Pishine e mbrendshme: 2 (njera me uje te detit-paguhet), Floktarë, Restorane: 1, Larje rrobash, Internet kafe, Shoping qendër, Bare: 11, Pishina: 2 (njera me uje te kripte dhe i banuar nga peshqi ekzotik), Salle mbledhjesh: 17, Spa, WiFi gratis ne zona publike, Kinema, Vend per tharje rrobash, Qender biznesi.

DHOMAT:
Sherbim dhome (24 ore) / Pastrimi ditore, Mantel, TV, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave cdo dite, Tharese flokesh, Ballkon, Klimatizim, Minibar paguhet (pije, birre dhe kikiriki), Shporte frutash per mireseardhje, Vaske apo dush.

SHËRBIMI:
 FB, LuxuryAI, SilverAI, GoldAI

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagese: Volejboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Fitnes, Volejboll plazhi, Tenis, Gjuajtje me hark, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Disko, Basketboll.
Me pagese: Masazhe, Sporte ujore, Bowling, Squash, Trajnim tenisi, Tenis me ndriqim.

PLAZHI: 
me rërë
Çadrat, Shtreterit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi-paguhet, Tendat (pa pagese).

PER FEMIJET:
 Meny per femije, Vendlojerash, Klub per femije (4-12 vjec), Ushqim per bebe, Mini kopsht zoologjik, Dado me pagese.

 

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 848 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive