038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Mardan Palace

http://www.mardanpalace.com

HOTELI:
I ndertuar ne vitin 2010. Hoteli perbehet nga  3 ndertesa kryesore; njera 8-kateshe, dhe dy tjera nga 7 kate. Ndertesa e Anatolit ka: 25 dhoma premium (28 m2), 138 dhoma te Anatolit (45 m2), 38 dhoma grand hamam (61 m2), 19 dhoma dykatesh grand deluxe dublex (100 m2). Ndertesa evropiane ka: 16 dhoma evropiane (28 m2), 138 dhoma evropiane (45 m2), 25 junior suita (70 m2), 19 dhoma dykatesh grand deluxe dublex (90 m2). Ndertesa Dolmabahce ka: 16 dhoma premium (28 m2), 16 dhoma te Dolmabahces (51 m2), 38 suita ekzekutive (56 m2), 16 suita junior (73 m2). Ne kopshtin e hotelit gjinden edhe 30 suita me dy dhoma te fjetjeje (170 m2).

Pozita: ne plazh - Antalya
15 km aeroporti, 25 km Antalia

PERMBAJTJA:
7 Restorane A la Carte (japonez, turk, ushqim deti, mesdhetar, tailandez, rus, amerikan dhe francez), Pishine e mbrendshme: 2 (njera me uje te detit-paguhet), Floktarë, Restorane: 1, Larje rrobash, Internet kafe, Shoping qendër, Bare: 11, Pishina: 2 (njera me uje te kripte dhe i banuar nga peshqi ekzotik), Salle mbledhjesh: 17, Spa, WiFi gratis ne zona publike, Kinema, Vend per tharje rrobash, Qender biznesi.

DHOMAT:
Sherbim dhome (24 ore) / Pastrimi ditore, Mantel, TV, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave cdo dite, Tharese flokesh, Ballkon, Klimatizim, Minibar paguhet (pije, birre dhe kikiriki), Shporte frutash per mireseardhje, Vaske apo dush.

SHËRBIMI:
 FB, LuxuryAI, SilverAI, GoldAI

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagese: Volejboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Fitnes, Volejboll plazhi, Tenis, Gjuajtje me hark, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Disko, Basketboll.
Me pagese: Masazhe, Sporte ujore, Bowling, Squash, Trajnim tenisi, Tenis me ndriqim.

PLAZHI: 
me rërë
Çadrat, Shtreterit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi-paguhet, Tendat (pa pagese).

PER FEMIJET:
 Meny per femije, Vendlojerash, Klub per femije (4-12 vjec), Ushqim per bebe, Mini kopsht zoologjik, Dado me pagese.

 

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 848 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive