038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Side Corolla Hotel

HOTELI: I ndertuar ne vitin 1996 dhe se fundi i renovuar ne vitin 2010 me nje hapesire prej 18 000 m2. Posedon ndertesen kryesore 5 kateshe dhe 2 ndertesa tre kateshe ne bllokun aneks. Gjithsejt ka 356 dhoma standarde (17 m2), 46 dhoma familjare dy-dhomeshe (40 m2). Kafshet shtepiake deri ne 3 kg lejohen por me pagese shtese.

Pozita: 300 m plazhi - Side, 65 km aeroporti, 4 km nga qendra.

PERMBAJTJA: 
2 Restourante A la Carte (Italian, Otoman), Pishine e brendshme: 1, Berber, Pishina: 2, Restourant: 1, Dhome konsulence, Tobogane:2, Dyqane, Bare:5, Wi-fi ne lobi pa pagese, Mjeku me kerkese, Internet kafe me pagese.

DHOMAT: Ndrrimi  mbulesave 3 here ne jave, Pastrimi ditore,  Banje, TV, Telefon, Sherbimi ne dhome me pagese, Tharese flokesh, Klimatizim, Minibar pa pagese (diten e arritjes uje), Ballkon , Pllaka ose parket, Sef me pagese.

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagese: Ping pong, Sauna, Animacione, Fitness, Volejboll plazhi, Banjo turke, Diskoteke, Gjuajtje me hark.
Me pagese: Masazhe, Bilardo, Sportet ujore. 

PLAZHI: me rere
Cadrat pa pagese, Peshqiret ne plazh me pagese, Tendat ne plazh, Bar plazhi, Shtreterit me pagese.

PER FEMIJET: Klubi i femijeve (4-12 vjec), Pishina per femije: 1, Dado me pagese, Tobogana: 1, Vend lodrash.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 354 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive