038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Side Corolla Hotel

HOTELI: I ndertuar ne vitin 1996 dhe se fundi i renovuar ne vitin 2010 me nje hapesire prej 18 000 m2. Posedon ndertesen kryesore 5 kateshe dhe 2 ndertesa tre kateshe ne bllokun aneks. Gjithsejt ka 356 dhoma standarde (17 m2), 46 dhoma familjare dy-dhomeshe (40 m2). Kafshet shtepiake deri ne 3 kg lejohen por me pagese shtese.

Pozita: 300 m plazhi - Side, 65 km aeroporti, 4 km nga qendra.

PERMBAJTJA: 
2 Restourante A la Carte (Italian, Otoman), Pishine e brendshme: 1, Berber, Pishina: 2, Restourant: 1, Dhome konsulence, Tobogane:2, Dyqane, Bare:5, Wi-fi ne lobi pa pagese, Mjeku me kerkese, Internet kafe me pagese.

DHOMAT: Ndrrimi  mbulesave 3 here ne jave, Pastrimi ditore,  Banje, TV, Telefon, Sherbimi ne dhome me pagese, Tharese flokesh, Klimatizim, Minibar pa pagese (diten e arritjes uje), Ballkon , Pllaka ose parket, Sef me pagese.

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagese: Ping pong, Sauna, Animacione, Fitness, Volejboll plazhi, Banjo turke, Diskoteke, Gjuajtje me hark.
Me pagese: Masazhe, Bilardo, Sportet ujore. 

PLAZHI: me rere
Cadrat pa pagese, Peshqiret ne plazh me pagese, Tendat ne plazh, Bar plazhi, Shtreterit me pagese.

PER FEMIJET: Klubi i femijeve (4-12 vjec), Pishina per femije: 1, Dado me pagese, Tobogana: 1, Vend lodrash.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 354 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive