038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Porto Bello Resort & Spa

http://www.portobello.com.tr

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2002 dhe renovuar ne vitin 2010 ne nje hapesire prej 11000 m2. Hoteli perbehet nga dy ndertesa kryesore 9 kateshe (100% te dhomave kane pamje te plote apo te pjesshme nga deti). Hoteli ka 282 dhoma standarde (22m2) dhe 90 dhoma familjare dy dhomeshe (38 m2).

Pozita: direkt ne plazh (me nenkalim) - Antalya, 20 km Aeroporti, 6 km Antalia

PERMBAJTJA: 2 Restourante A la Carte (Peshku dhe Italian), Pishine e mbrendshme: 1, Floketare, Restorane: 1, Vend per larje rrobash, Internet kafe me pagese, Tobogana: 1, Shopingqendër, Bare: 7, SPA, Wi-Fi ne hapesira publike pa pagese, Salle mbledhjesh: 8, Pishina: 1, Vend per tharje rrobash.

DHOMAT: Sherbim dhome (me pagese), Pastrimi ditor, TV, Banjo, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 here ne jave, Tharese flokesh, Klimatizim, Parket, Ballkon, Minibar gratis (lengje dhe birre), Wi-Fi (pa pagese).

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Pingpong, Bocce, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Sporte ujore, Fitnes, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Hamam, Disko, Pikado.
Me pagesë: Masazhe, Biliardo, Tenis me ndriqim, Reketet dhe topat e tenisit, Trajnim per tenis.

PLAZH: me rere dhe guralec - plazh privat
Çadrat, Shtreterit, Peshqiret.

PER FEMIJET: Vendlojerash, Dado me pagese, Pishine per femije: 1, Klub per femije (5-12 vjec).

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 540 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive