038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Porto Bello Resort & Spa

http://www.portobello.com.tr

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2002 dhe renovuar ne vitin 2010 ne nje hapesire prej 11000 m2. Hoteli perbehet nga dy ndertesa kryesore 9 kateshe (100% te dhomave kane pamje te plote apo te pjesshme nga deti). Hoteli ka 282 dhoma standarde (22m2) dhe 90 dhoma familjare dy dhomeshe (38 m2).

Pozita: direkt ne plazh (me nenkalim) - Antalya, 20 km Aeroporti, 6 km Antalia

PERMBAJTJA: 2 Restourante A la Carte (Peshku dhe Italian), Pishine e mbrendshme: 1, Floketare, Restorane: 1, Vend per larje rrobash, Internet kafe me pagese, Tobogana: 1, Shopingqendër, Bare: 7, SPA, Wi-Fi ne hapesira publike pa pagese, Salle mbledhjesh: 8, Pishina: 1, Vend per tharje rrobash.

DHOMAT: Sherbim dhome (me pagese), Pastrimi ditor, TV, Banjo, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 here ne jave, Tharese flokesh, Klimatizim, Parket, Ballkon, Minibar gratis (lengje dhe birre), Wi-Fi (pa pagese).

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Pingpong, Bocce, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Sporte ujore, Fitnes, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Hamam, Disko, Pikado.
Me pagesë: Masazhe, Biliardo, Tenis me ndriqim, Reketet dhe topat e tenisit, Trajnim per tenis.

PLAZH: me rere dhe guralec - plazh privat
Çadrat, Shtreterit, Peshqiret.

PER FEMIJET: Vendlojerash, Dado me pagese, Pishine per femije: 1, Klub per femije (5-12 vjec).

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 540 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive