038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Nashira Resort & SPA

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 519 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2006 me një hapësirë prej 120 000 m2. Posedon ndërtesën kryesore 5 katëshe me gjithsejt 363 dhoma standarde (33 m2), 73 dhoma familjare dy katëshe (41-45 m2) dhe 200 suita junior njëshe (58 m2).

Pozita: Direkt në plazh - Side, 70 km aeroporti, 7 km nga qendra

PËRMBAJTJA: 4 Restourante A la Carte (Turk, Peshku, Italian, Aziatik), Berber, Tobogana: 2, Restourant:1, Lavanderi, Dyqane, Bare: 5, Banjo: 6, Pishinë e brendshme: 1, WiFi në lobi pa pagesë, Dhomë konsulence, Internet kafe me pagesë, Mjeku në kërkesë, SPA, Sallë konferencash: 1.

DHOMAT: Ndrrimi  mbulesave 3 herë në javë, Pastrimi ditorë, Banje, TV, Internet: WiFi me pagesë, Telefon, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar (pije dhe birrë një herë gjatë qëndrimit; ujë çdo ditë), Ballkon, Tepih, Sef.

SPORT / ARGËTIM:
 
Ma pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfing, Diskotekë, Basketboll, Sportet ujore pa motor, Banjo Turke, Boce, Disko
Me pagesë:  Sportet ujore me motor, Zhytje, Paisjet për tenis, Trajnim për tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Masazhë, Bowling.

PLAZHI: me rërë dhe guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PËR FËMIJË: Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), Pishina për fëmijë: 1, Vendlojërash.