038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 12.09 448€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 12.09 658€
Titan Select 5* Side 12.09 433€
Premier Palace 5* Kemer 12.09 623€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 12.09 590€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 12.09 617€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 12.09 793€
Crystal Admiral 5* Side 12.09 494€
Simena Hotel 5* Kemer 12.09 448€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 12.09 959€
Mirage Park Resort 5* Kemer 12.09 632€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 12.09 441€
Antalya 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 12.09 577€
Crystal Sunrise 5* Side 12.09 655€
Crystal Sunset 5* Side 12.09 580€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 12.09 772€
Royal Holiday Palace 5* Lara 12.09 736€
MC Beach Park 5* Alanya 12.09 431€
Mirada Del Mar 5* Kemer 12.09 549€
Lykia World 5* Belek 12.09 708€
Orange County 5* Alanya 12.09 522€
MC Arancia Resort 5* Alanya 12.09 451€
Side Valentine 5* Side 12.09 533€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 08.09 7 371€
Villat e Otrantit 08.09 7 329€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Lyra Resort Hotel

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2005 dhe se fundi i renovuar ne vitin 2011, me nje hapesire prej 30 000 m2. Posedon ndertesen kryesore 5 kateshe, 17 ndertesa dy-kateshe dhe 41 Villa. Ne ndertesen kryesore ka 202 dhoma standarde (27-33 m2), 84 dhoma familjare (27-33 m2).74 dhoma club (23-33 m2), 42 club dhoma familjare (33 m2), 41 villa dy-dhomeshe (120 m2) ne Residencen Lyra.

Pozita: Direkt ne plazh - Side, 75 km aeroporti, 10 km nga qendra

PERMBAJTJA: 3 Restourante A la Carte (Turk, Peshku, Italian), Berber, Tobogana: 3, Restourant: 1, Lavanderi, Dyqane, Bare: 5, Pishina: 2, WiFi ne lobi pa pagese, Dhome konsulence, Internet kafe me pagesë, Mjeku me kerkese, SPA, Salle konferencash: 3.

DHOMAT: Ndrrimi  mbulesave 3 here ne jave, Pastrimi ditore, Banjo, TV, Internet: WiFi me pagesë, Telefon, Tharese flokesh, Klimatizim, Minibar (pije dhe pije cdo dite), Ballkon, Parket ne hotel, Qeramike ne Club ndertesat, Sef: me pagesë.

SPORT / ARGËTIM:
 
Pa pagese:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfing, Diskoteke, Basketboll, Sportet ujore pa motor, Banjo Turke, Boce, Disko.
Me pagese: Sportet ujore me motor, Zhytje, Paisjet per tenis, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Masazhe, Bowling.

PLAZH:
 me rere dhe guralec
Cadrat, Shtreterit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat ne plazh.

PËR FËMIJET: Meny per femije, Klubi i femijeve (4-12 vjec), Pishina per femije: 2, Vendlojerash, Karroce per bebe me pagese, Park lojerash me pagese.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 443 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive