038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Lyra Resort Hotel

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2005 dhe se fundi i renovuar ne vitin 2011, me nje hapesire prej 30 000 m2. Posedon ndertesen kryesore 5 kateshe, 17 ndertesa dy-kateshe dhe 41 Villa. Ne ndertesen kryesore ka 202 dhoma standarde (27-33 m2), 84 dhoma familjare (27-33 m2).74 dhoma club (23-33 m2), 42 club dhoma familjare (33 m2), 41 villa dy-dhomeshe (120 m2) ne Residencen Lyra.

Pozita: Direkt ne plazh - Side, 75 km aeroporti, 10 km nga qendra

PERMBAJTJA: 3 Restourante A la Carte (Turk, Peshku, Italian), Berber, Tobogana: 3, Restourant: 1, Lavanderi, Dyqane, Bare: 5, Pishina: 2, WiFi ne lobi pa pagese, Dhome konsulence, Internet kafe me pagesë, Mjeku me kerkese, SPA, Salle konferencash: 3.

DHOMAT: Ndrrimi  mbulesave 3 here ne jave, Pastrimi ditore, Banjo, TV, Internet: WiFi me pagesë, Telefon, Tharese flokesh, Klimatizim, Minibar (pije dhe pije cdo dite), Ballkon, Parket ne hotel, Qeramike ne Club ndertesat, Sef: me pagesë.

SPORT / ARGËTIM:
 
Pa pagese:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfing, Diskoteke, Basketboll, Sportet ujore pa motor, Banjo Turke, Boce, Disko.
Me pagese: Sportet ujore me motor, Zhytje, Paisjet per tenis, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Masazhe, Bowling.

PLAZH:
 me rere dhe guralec
Cadrat, Shtreterit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat ne plazh.

PËR FËMIJET: Meny per femije, Klubi i femijeve (4-12 vjec), Pishina per femije: 2, Vendlojerash, Karroce per bebe me pagese, Park lojerash me pagese.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 443 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive