038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Laphetos Beach Resort & SPA

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2008 dhe i renovuar në vitin 2012, me një hapësirë prej 31 000 m2. Posedon ndërtesën kryesore 6 katëshe (50 % të dhomave me pamje nga deti). Gjithsejt ka 288 dhoma standarde (23m2), 20 dhoma familjare dy dhomeshe (32m2).

Pozita: 50m plazhi përmes rrugës (me nënkalim) - Side, 80 km aeroporti, 24 km nga qendra

PËRMBAJTJA: 3 Restorane A la Carte (Italian, Turk, Peshku), Berber, Tobogana: 2, Restourant: 1, Lavanderi, Dyqane, Bare: 5, Pishina: 1, WiFi në lobi pa pagesë, Dhomë konsulencë, Internet kafe me pagesë, Mjeku me kërkesë, Sallë takimesh: 1.

DHOMAT: 
Shërbimi në dhomë-me pagesë, Ndrrimi  mbulesave 3 herë në javë, Pastrimi ditorë, Banjë, TV, Telefon, Sef: me pagesë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar (ujë me dhe pa gaz çdo ditë), Ballkon, Tepih.

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfing, Diskotekë, Basketboll, Sportet ujore pa motor, Banjo Turke, Boce, Disko.
Me pagesë: Sportet ujore me motor, Zhytje, Paisjet për tenis, Trajnim për tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Masazhë, Bowling.

PLAZH: me rërë dhe guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PËR FËMIJËT
: Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), Pishina për fëmijë: 1, Vendlojërash, Dado me pagesë, Tobogane: 1.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 293 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive