038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 25.07 470€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 25.07 782€
Titan Select 5* Side 25.07 442€
Premier Palace 5* Kemer 25.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 25.07 645€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 25.07 596€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 25.07 948€
Crystal Admiral 5* Side 25.07 625€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 25.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 25.07 812€
Horus Paradise 5* Side 25.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 25.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 25.07 669€
Crystal Sunrise 5* Side 25.07 809€
Crystal Sunset 5* Side 25.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 25.07 974€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 25.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 25.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 25.07 610€
Lykia World 5* Belek 25.07 576€
Orange County 5* Kemer 25.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 25.07 547€
Side Valentine 5* Side 25.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 21.07 2 108€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Laphetos Beach Resort & SPA

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2008 dhe i renovuar në vitin 2012, me një hapësirë prej 31 000 m2. Posedon ndërtesën kryesore 6 katëshe (50 % të dhomave me pamje nga deti). Gjithsejt ka 288 dhoma standarde (23m2), 20 dhoma familjare dy dhomeshe (32m2).

Pozita: 50m plazhi përmes rrugës (me nënkalim) - Side, 80 km aeroporti, 24 km nga qendra

PËRMBAJTJA: 3 Restorane A la Carte (Italian, Turk, Peshku), Berber, Tobogana: 2, Restourant: 1, Lavanderi, Dyqane, Bare: 5, Pishina: 1, WiFi në lobi pa pagesë, Dhomë konsulencë, Internet kafe me pagesë, Mjeku me kërkesë, Sallë takimesh: 1.

DHOMAT: 
Shërbimi në dhomë-me pagesë, Ndrrimi  mbulesave 3 herë në javë, Pastrimi ditorë, Banjë, TV, Telefon, Sef: me pagesë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar (ujë me dhe pa gaz çdo ditë), Ballkon, Tepih.

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfing, Diskotekë, Basketboll, Sportet ujore pa motor, Banjo Turke, Boce, Disko.
Me pagesë: Sportet ujore me motor, Zhytje, Paisjet për tenis, Trajnim për tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Masazhë, Bowling.

PLAZH: me rërë dhe guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PËR FËMIJËT
: Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), Pishina për fëmijë: 1, Vendlojërash, Dado me pagesë, Tobogane: 1.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 293 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive