038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Sueno Hotels Beach Side

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2006 me nje hapesire prej 130 000 m2. Posedon ndertesen kryesore 5 kateshe dhe 13 shtepi dy-kateshe. Ne ndertesen kryesore ka 495 dhoma standarde (31m2), 7 dhoma suita (91m2), 95 dhoma familjare (43m2), 1 king suite (173m2), ndersa ne lake house ka gjithsejt 134 villa standarde, 20 villa familjare dy dhomeshe (54m2).

POZITA: Direkt ne plazh - Side, 60 km Aeroporti, 2 km nga qendra

PERMBAJTJA: 6 Restourante A la Carte (Lindja e larget, Deti, Italian, Meksikan, Skare), Berber, Tobogana: 7, Restourant: 1, Lavanderi, Dyqane, Bare: 14, WiFi ne lobi dhe bare pa pagese, Pishina: 3, Spa, Banjo: 6, Dhome konsulence, Internet kafe me pagesë, Fushe futbolli: 3, Hapesire kinemaje.

DHOMAT: 
Ndrrimi  mbulesave 3 here ne jave, Pastrimi ditore, Banje, TV, Internei ne hotel-pa pagese, Telefon, Sef, Tharese flokesh, Klimatizim (me orar), Minibar (pije dhe birre 3 herë ne javë), Ballkon ose terase, Laminat ne hotel, Pllaka ne Villa.

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagese:
  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfing, Diskoteke, basketboll, Sportet ujore pa motor, Banjo Turke, Boce, Disko.
Me pagese: Sportet ujore me motor, Zhytje, Paisjet per tenis, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Masazhe, Bowling.

PLAZH:
 me rere
Cadrat, Shtreterit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat ne plazh.

PER FEMIJET:
 Tobogana: 3, Meny per femije, Klubi i femijeve (4-12 vjec), Karroce per femije me pagese, Pishina per femije: 1, Dado me pagese, Junior Club (13-16 vjec), Park lojerash: ne check in 2 bileta falas per person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 584 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive