038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

White City Beach

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2004 ne nje hapesire prej 30 000 m2.Perbehet nga nje ndertese 6 kateshe, te gjitha dhomat me pamje nga deti.Posedon 77 dhoma standarde dhe 36 dhoma familjare.

Pozita: 50 m nga plazhi, 120 km nga Aeroporti, 6 km nga qyteti Alanya

PERMBAJTJA: Berber, Lavanderi, Internet caffe me pagese, Tobogana: 2, Pishina 1, Spa center, Wifi ne lobi gratis, Bare: 3, Dyqane per shoping.

DHOMAT: Sherbimi ne dhome me pagese, Pastrimi ditore, Banje, TV, Telefon, Sef me pagese, Ballkon, Ndrrimi i mbulesave 2 here ne jave, Tharese flokesh, Klimatizim, Wifi.

SPORT / ARGËTIM
Pa pagese: Ping pong, Aerobik ne uje, Animacione, Fitnes, Pikado, Banjo turke.
Me pagese: Masazhe, Bilardo, Sportet ujore, Sauna.

PLAZHI: me rere dhe guralec
Cadrat, Shtreterit, Peshqiret, Bar plazhi, Tendat ne plazh, Pishina per femije: 1, Kendi i lojrave, Miniclub 4-12 vjeç.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 364 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive