038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Amara Club Marine

HOTELI: i ndërtuar në vitin 1991 në një hapësirë prej 60.000 m2. I renovuar në vitin 2013. Hoteli përbëhet nga 18 shtëpiza tri katëshe. 325 dhoma standarde 26-32 m2, 63 dhoma familjare 39-45 m2 dhe 11 dhoma suite 45-55 m2.

POZITA: në plazh - Beldibi, 50 km nga aeroporti,15 km nga Kemeri.

PËRMBAJTJA: 3  restourante A La carte (italian, turk dhe peshku), pishinë e brendshme 1, stilist flokësh, restourante: 1, lavanderi, meny vegjetariane, fushë futbolli, internet kafe, tobogana: 3, qendër shoping, wellnes - qendër, bare: 6, pishina: 2, pastrim kimik, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi - pa pagesë.

DHOMAT
: shërbimi në dhomë me pagesë, pastrimi ditorë, banje, kafe - çaj, TV, telefon, sef, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, minibar ujë, lëngje - çdo ditë, ballkon, parket, wi-fi free

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: muzikë live, xhakuzi, mini futboll, animacione, gjuajtje me hark, banjo turke, sportet e ujit, tenis, bocce, volejboll plazhi, basketboll, surfim me licencë, pikado, diskotekë, banjo me avull, fitnes.
Me pagesë: masazhë, bilardo, kalërim - me pagesë, fushat e sportit, fusha e tenisit me drita, bowling, orë tenisi.

PLAZHI
: guralec
çadrat, shtretërit, peshqirët, pier 2, bar plazhi, tendat në plazh - me pagesë.


PËR FËMIJË: meny për fëmijë, klubi i fëmijëve, klubi për junior, pishinë për fëmijë: 1, maxi klub, vend lojërash, restouranti i fëmijëve.

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 582 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive