038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 25.07 470€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 25.07 782€
Titan Select 5* Side 25.07 442€
Premier Palace 5* Kemer 25.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 25.07 645€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 25.07 596€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 25.07 948€
Crystal Admiral 5* Side 25.07 625€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 25.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 25.07 812€
Horus Paradise 5* Side 25.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 25.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 25.07 669€
Crystal Sunrise 5* Side 25.07 809€
Crystal Sunset 5* Side 25.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 25.07 974€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 25.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 25.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 25.07 610€
Lykia World 5* Belek 25.07 576€
Orange County 5* Kemer 25.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 25.07 547€
Side Valentine 5* Side 25.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 21.07 2 108€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Amara Club Marine

HOTELI: i ndërtuar në vitin 1991 në një hapësirë prej 60.000 m2. I renovuar në vitin 2013. Hoteli përbëhet nga 18 shtëpiza tri katëshe. 325 dhoma standarde 26-32 m2, 63 dhoma familjare 39-45 m2 dhe 11 dhoma suite 45-55 m2.

POZITA: në plazh - Beldibi, 50 km nga aeroporti,15 km nga Kemeri.

PËRMBAJTJA: 3  restourante A La carte (italian, turk dhe peshku), pishinë e brendshme 1, stilist flokësh, restourante: 1, lavanderi, meny vegjetariane, fushë futbolli, internet kafe, tobogana: 3, qendër shoping, wellnes - qendër, bare: 6, pishina: 2, pastrim kimik, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi - pa pagesë.

DHOMAT
: shërbimi në dhomë me pagesë, pastrimi ditorë, banje, kafe - çaj, TV, telefon, sef, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, minibar ujë, lëngje - çdo ditë, ballkon, parket, wi-fi free

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: muzikë live, xhakuzi, mini futboll, animacione, gjuajtje me hark, banjo turke, sportet e ujit, tenis, bocce, volejboll plazhi, basketboll, surfim me licencë, pikado, diskotekë, banjo me avull, fitnes.
Me pagesë: masazhë, bilardo, kalërim - me pagesë, fushat e sportit, fusha e tenisit me drita, bowling, orë tenisi.

PLAZHI
: guralec
çadrat, shtretërit, peshqirët, pier 2, bar plazhi, tendat në plazh - me pagesë.


PËR FËMIJË: meny për fëmijë, klubi i fëmijëve, klubi për junior, pishinë për fëmijë: 1, maxi klub, vend lojërash, restouranti i fëmijëve.

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 582 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive