038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Barut Lara Resort

http://www.baruthotels.com.tr

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2005 ne nje hapesire prej 110 000 m2. Hoteli perbehet nga ndertesa kryesore 10-kateshe dhe 5 objekte aneksi me nga 2, 3 apo 4 kate. Hoteli ka 159 dhoma standarde (40m2), 52 dhoma deluxe direkt me pamje nga deti (50m2). Ndersa ne pjesen aneks ka 95 suita junior me dy dhoma te fjetjes (48-67 m2) dhe 62 rezidenca te medha me tri dhoma te fjetjes (80-86 m2).

Pozita: ne plazh - Antalya, 10 km aeroporti, 12 km Antalia

PERMBAJTJA: 5 Restourante A la Carte (internacional, mesdhetarë, turk, ushqim deti dhe grilli), Pishine e brendshme: 1 (me uje deti), Internet kafe me pagese, WiFi llobi dhe bar me pagese, Salle konferencash: 3, Floktarë, Restorane: 1, Tobogana: 3, Vend per tharje rrobash, Shoping qendër, Bare: 5 (njeri punon 24 ore), SPA, Kinema, Pishina: 9, Qender thalaso.

DHOMAT: Sherbim dhome (24 ore), Pastrimi ditore, TV, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 here ne jave, Tharese flokesh, Klimatizim, Llaminat, WiFi me pagese, Minibar gratis (pije dhe birre), Ballkon.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagese: Bocce, Minifutboll, Minigolf, Pingpong, Muzike live, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Squash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Hamam, Reketet dhe topat e tenisit, Tenis me ndriqim, Pikado, Surfim, Disko, Basketboll.
Me pagese: Masazhe, Xhakuzi, Bilardo, Sporte ujore, Mesime per tenis, Slots.

PLAZH: me rërë dhe guralec.
Çadrat, Shtreterit, Peshqiret, Bar plazhi.

PER FEMIJET: Vendlojërash, Dado me pagese, Menu per femije, Pishine per femije: 2, Klub per femije (4-12 vjec), Tobogan per femije: 2, Klub junior (16 vjeç).

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 611 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive