038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Barut Lara Resort

http://www.baruthotels.com.tr

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2005 ne nje hapesire prej 110 000 m2. Hoteli perbehet nga ndertesa kryesore 10-kateshe dhe 5 objekte aneksi me nga 2, 3 apo 4 kate. Hoteli ka 159 dhoma standarde (40m2), 52 dhoma deluxe direkt me pamje nga deti (50m2). Ndersa ne pjesen aneks ka 95 suita junior me dy dhoma te fjetjes (48-67 m2) dhe 62 rezidenca te medha me tri dhoma te fjetjes (80-86 m2).

Pozita: ne plazh - Antalya, 10 km aeroporti, 12 km Antalia

PERMBAJTJA: 5 Restourante A la Carte (internacional, mesdhetarë, turk, ushqim deti dhe grilli), Pishine e brendshme: 1 (me uje deti), Internet kafe me pagese, WiFi llobi dhe bar me pagese, Salle konferencash: 3, Floktarë, Restorane: 1, Tobogana: 3, Vend per tharje rrobash, Shoping qendër, Bare: 5 (njeri punon 24 ore), SPA, Kinema, Pishina: 9, Qender thalaso.

DHOMAT: Sherbim dhome (24 ore), Pastrimi ditore, TV, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 here ne jave, Tharese flokesh, Klimatizim, Llaminat, WiFi me pagese, Minibar gratis (pije dhe birre), Ballkon.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagese: Bocce, Minifutboll, Minigolf, Pingpong, Muzike live, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Squash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Hamam, Reketet dhe topat e tenisit, Tenis me ndriqim, Pikado, Surfim, Disko, Basketboll.
Me pagese: Masazhe, Xhakuzi, Bilardo, Sporte ujore, Mesime per tenis, Slots.

PLAZH: me rërë dhe guralec.
Çadrat, Shtreterit, Peshqiret, Bar plazhi.

PER FEMIJET: Vendlojërash, Dado me pagese, Menu per femije, Pishine per femije: 2, Klub per femije (4-12 vjec), Tobogan per femije: 2, Klub junior (16 vjeç).

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 611 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive