038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Amara Dolce Vita • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 988 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: i ndërtuar në vitin 2006 në një hapësirë prej 163.000 m2. I renovuar në vitin 2007. Hoteli përbëhet nga një ndërtesë 6 katshe (Venezia). Ndërtesa tjetër 3 - katëshe (deluxe capri). 4 ndërtesa tri katshe në stilin e qytetit të Romës dhe Stambollit dhe 8 villa dykatshe.100 dhoma standarde 13 m2, 8 dhoma single 35 m2.

Pozita: në plazh - Tekirova, 75 km nga aeroporti, 20 km nga Kemeri.

PËRMBAJTJA: 9 restourante A La carte (lindje e largët, italian, peshkut, grek, mexikan, skarë, ushqim deti, internacional), pishinë e brendshme 2, berber, restourante: 1, lavanderi, meny vegjetariane, fushë futbolli, internet kafe - Free, tobogana: 4, qendër shopingu, Wellnes - qendër, bare: 12, pishina: 5 (njëri me ujë të detit), pastrim kimik, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi - pa pagesë.

DHOMAT: shërbimi në dhomë me pagesë, pastrimi ditorë, banjo, kafe - çaj, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave çdo ditë, bokall, tharëse flokësh, klimatizim, minibar ujë, lëngje dhe çokollatë - çdo ditë, parket.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: muzikë live, xhakuzi, pikado, mini futboll, animacione, gjuajtje me hark, banjo turke, sportet e ujit, tenis, bocce, volejboll plazhi, basketboll, surfim me licencë, diskotekë, banjo me avull, fitnes.
Me pagesë: masazhë, bilardo, kalërim - me pagesë, fushat e sportit, fusha e tenisit me drita, bowling, orë tenisi.

PLAZHI: me guralec dhe rërë, çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi, tendat në plazh.

PËR FËMIJË: tobogana: 2, meny për fëmijë, klubi i fëmijëve, klubi për junior, pishinë për fëmijë: 5, dado me pagesë, vend lojërash, kopsht zoologjik, restouranti i fëmijëve.