038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB Bansko 519€ 315€
Hotel Pirin 4* HB Bansko 419€ 259€
Hotel Mura 3* BB Bansko 319€ 199€
Hotel Rila 4* HB Borovec 369€ 215€
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva
Vikend në Selanik
Vikend në Ohër
Vikend në Sandanski

Amara Dolce Vita • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 772 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: i ndërtuar në vitin 2006 në një hapësirë prej 163.000 m2. I renovuar në vitin 2007. Hoteli përbëhet nga një ndërtesë 6 katshe (Venezia). Ndërtesa tjetër 3 - katëshe (deluxe capri). 4 ndërtesa tri katshe në stilin e qytetit të Romës dhe Stambollit dhe 8 villa dykatshe.100 dhoma standarde 13 m2, 8 dhoma single 35 m2.

Pozita: në plazh - Tekirova, 75 km nga aeroporti, 20 km nga Kemeri.

PËRMBAJTJA: 9 restourante A La carte (lindje e largët, italian, peshkut, grek, mexikan, skarë, ushqim deti, internacional), pishinë e brendshme 2, berber, restourante: 1, lavanderi, meny vegjetariane, fushë futbolli, internet kafe - Free, tobogana: 4, qendër shopingu, Wellnes - qendër, bare: 12, pishina: 5 (njëri me ujë të detit), pastrim kimik, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi - pa pagesë.

DHOMAT: shërbimi në dhomë me pagesë, pastrimi ditorë, banjo, kafe - çaj, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave çdo ditë, bokall, tharëse flokësh, klimatizim, minibar ujë, lëngje dhe çokollatë - çdo ditë, parket.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: muzikë live, xhakuzi, pikado, mini futboll, animacione, gjuajtje me hark, banjo turke, sportet e ujit, tenis, bocce, volejboll plazhi, basketboll, surfim me licencë, diskotekë, banjo me avull, fitnes.
Me pagesë: masazhë, bilardo, kalërim - me pagesë, fushat e sportit, fusha e tenisit me drita, bowling, orë tenisi.

PLAZHI: me guralec dhe rërë, çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi, tendat në plazh.

PËR FËMIJË: tobogana: 2, meny për fëmijë, klubi i fëmijëve, klubi për junior, pishinë për fëmijë: 5, dado me pagesë, vend lojërash, kopsht zoologjik, restouranti i fëmijëve.