038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Sural Resort

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2006 me nje hapesire prej 130 000 m2. Posedon ndertesen kryesore 5 kateshe dhe 13 shtepi 2 kateshe. Ka gjithsejt 598 dhoma ne ndertesen kryesore dhe 154 villa ne pjesen tjeter. 495 dhoma standarde (31 m2), 7 suita (91 m2), 95 dhoma familjare (43 m2), 1 King Suite (173 m2), 134 villa standarde (26-31 m2), 20 villa familjare dy dhomeshe (54 m2).

POZITA: Direkt ne plazh - Side, 60 km aeroporti, 2 km nga qendra

PERMBAJTJA: 6 Restourante A la Carte (Italian, Deti, Turk, Lindja e Larget, Meksikan, Skare), Berber, Tobogana: 7, Restourant:1, Lavanderi, Dyqane, Bare: 14, Banjo: 6, Pishina: 1, Salle konferencash: 9, Spa, WiFi ne lobi dhe bare-pa pagese, Pastrim kimik, Dhome konsulence, Hapesire kinemaje, Internet kafe me pagesë, Pishine e brendshme: 1, Fushe futbolli: 3, Pagesa online.

DHOMAT: 
Ndrrimi  mbulesave 3 here ne jave, Pastrimi ditore, Banje, TV, WiFi pa pagese ne hotel, Telefon, Sef, Tharese flokesh, Klimatizim (me orar), Minibar (pije dhe birre cdo dite), Ballkon ose terase, Tepih: ne hotel, Pllaka: ne villa.

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagese:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfing, Diskoteke, Basketboll, Sportet ujore pa motor, Banjo Turke, Boce, Disko.
Me pageseSportet ujore me motor, Zhytje, Paisjet per tenis, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Masazhe, Bowling.

PLAZHI: 
me rere
Cadrat, Shtreterit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat ne plazh.

PER FEMIJET:
 Tobogana: 3, Meny per femije, Klubi i femijeve (4-12 vjec), Karroce per femije me pagese, Pishina per femije: 1, Vendlojerash, Dado me pagese, Park lojerash (diten e arritjes, jepen 2 bileta falas pp).

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 484 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive