038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Sural Resort

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2006 me nje hapesire prej 130 000 m2. Posedon ndertesen kryesore 5 kateshe dhe 13 shtepi 2 kateshe. Ka gjithsejt 598 dhoma ne ndertesen kryesore dhe 154 villa ne pjesen tjeter. 495 dhoma standarde (31 m2), 7 suita (91 m2), 95 dhoma familjare (43 m2), 1 King Suite (173 m2), 134 villa standarde (26-31 m2), 20 villa familjare dy dhomeshe (54 m2).

POZITA: Direkt ne plazh - Side, 60 km aeroporti, 2 km nga qendra

PERMBAJTJA: 6 Restourante A la Carte (Italian, Deti, Turk, Lindja e Larget, Meksikan, Skare), Berber, Tobogana: 7, Restourant:1, Lavanderi, Dyqane, Bare: 14, Banjo: 6, Pishina: 1, Salle konferencash: 9, Spa, WiFi ne lobi dhe bare-pa pagese, Pastrim kimik, Dhome konsulence, Hapesire kinemaje, Internet kafe me pagesë, Pishine e brendshme: 1, Fushe futbolli: 3, Pagesa online.

DHOMAT: 
Ndrrimi  mbulesave 3 here ne jave, Pastrimi ditore, Banje, TV, WiFi pa pagese ne hotel, Telefon, Sef, Tharese flokesh, Klimatizim (me orar), Minibar (pije dhe birre cdo dite), Ballkon ose terase, Tepih: ne hotel, Pllaka: ne villa.

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagese:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfing, Diskoteke, Basketboll, Sportet ujore pa motor, Banjo Turke, Boce, Disko.
Me pageseSportet ujore me motor, Zhytje, Paisjet per tenis, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Masazhe, Bowling.

PLAZHI: 
me rere
Cadrat, Shtreterit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat ne plazh.

PER FEMIJET:
 Tobogana: 3, Meny per femije, Klubi i femijeve (4-12 vjec), Karroce per femije me pagese, Pishina per femije: 1, Vendlojerash, Dado me pagese, Park lojerash (diten e arritjes, jepen 2 bileta falas pp).

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 484 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive