038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Alva Donna Comfort Beach

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2004 dhe i renovuar ne vitin 2011 ka nje hapesire prej 17 200 m2. Hoteli ka 6 ndertesa 4-kateshe me gjithsejt 306 dhoma. 237 dhoma standarde (29 m2), 61 dhoma familjare 2-dhomeshe (34 m2), 8 junior suita 2-dhomeshe (55 m2).
|
POZITA: Direkt ne plazh - Side, 55 km Aeroporti, 10 km nga Side,  4 km nga Colakli.

PERMBAJTJA: 3 Restourante A la Carte (Italian, Peshku, Turk), Pishine e brendshme: 1, Berber, Lavanderi, Dyqane, Bare: 7, Topogana: 3, Shoping qendër, Pishina: 2, Salle konferencash: 4, Spa, WiFi ne lobi dhe bare - pa pagese, Pastrim kimik, Dhome konsulence, Hapesire kinemaje, Internet kafe me pagesë.

DHOMAT:
 Sherbim dhome: me pagese, Ndrrimi  mbulesave 3 here ne jave, Pastrimi ditore, Banje, TV, WiFi pa pagese, Telefon, Sef, Tharese flokesh, Klimatizim, Minibar (uje, pije dhe birre cdo dite), Ballkon, Parket, Garderobe, Papuqe, Kafe dhe çaj, Ballkon.

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagese:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfing, Diskoteke, Basketboll, Sportet ujore pa motor, Banjo Turke, Boce, Disko.
Me pagese: Sportet ujore me motor, Zhytje, Paisjet per tenis, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling, Masazhe, Thalasso Center.

PLAZHI
: me rere
Cadrat, Shtreterit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat ne plazh.

PER FEMIJET: 
Tobogana: 1, Meny per femije, Klubi i femijeve (4-12 vjec), Karroce per femije me pagese, Pishina per femije: 2, Vendlojerash, Dado me pagese.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 619 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive