038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 12.09 448€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 12.09 658€
Titan Select 5* Side 12.09 433€
Premier Palace 5* Kemer 12.09 623€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 12.09 590€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 12.09 617€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 12.09 793€
Crystal Admiral 5* Side 12.09 494€
Simena Hotel 5* Kemer 12.09 448€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 12.09 959€
Mirage Park Resort 5* Kemer 12.09 632€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 12.09 441€
Antalya 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 12.09 577€
Crystal Sunrise 5* Side 12.09 655€
Crystal Sunset 5* Side 12.09 580€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 12.09 772€
Royal Holiday Palace 5* Lara 12.09 736€
MC Beach Park 5* Alanya 12.09 431€
Mirada Del Mar 5* Kemer 12.09 549€
Lykia World 5* Belek 12.09 708€
Orange County 5* Alanya 12.09 522€
MC Arancia Resort 5* Alanya 12.09 451€
Side Valentine 5* Side 12.09 533€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 08.09 7 371€
Villat e Otrantit 08.09 7 329€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Alva Donna Comfort Beach

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2004 dhe i renovuar ne vitin 2011 ka nje hapesire prej 17 200 m2. Hoteli ka 6 ndertesa 4-kateshe me gjithsejt 306 dhoma. 237 dhoma standarde (29 m2), 61 dhoma familjare 2-dhomeshe (34 m2), 8 junior suita 2-dhomeshe (55 m2).
|
POZITA: Direkt ne plazh - Side, 55 km Aeroporti, 10 km nga Side,  4 km nga Colakli.

PERMBAJTJA: 3 Restourante A la Carte (Italian, Peshku, Turk), Pishine e brendshme: 1, Berber, Lavanderi, Dyqane, Bare: 7, Topogana: 3, Shoping qendër, Pishina: 2, Salle konferencash: 4, Spa, WiFi ne lobi dhe bare - pa pagese, Pastrim kimik, Dhome konsulence, Hapesire kinemaje, Internet kafe me pagesë.

DHOMAT:
 Sherbim dhome: me pagese, Ndrrimi  mbulesave 3 here ne jave, Pastrimi ditore, Banje, TV, WiFi pa pagese, Telefon, Sef, Tharese flokesh, Klimatizim, Minibar (uje, pije dhe birre cdo dite), Ballkon, Parket, Garderobe, Papuqe, Kafe dhe çaj, Ballkon.

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagese:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfing, Diskoteke, Basketboll, Sportet ujore pa motor, Banjo Turke, Boce, Disko.
Me pagese: Sportet ujore me motor, Zhytje, Paisjet per tenis, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling, Masazhe, Thalasso Center.

PLAZHI
: me rere
Cadrat, Shtreterit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat ne plazh.

PER FEMIJET: 
Tobogana: 1, Meny per femije, Klubi i femijeve (4-12 vjec), Karroce per femije me pagese, Pishina per femije: 2, Vendlojerash, Dado me pagese.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 619 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive