038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

IC Hotels Santai Family Resort

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 636 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: I ndertuar ne vitin 1995 ne nje hapesire prej 94,240 m2.I renovuar ne vitin 2004.Hoteli perbehet nga nje ndertese 6- kateshe (ndertes kryesore). 42 villa Luksoze dhe nje selection villa mreterore.Ne nedertesen kryesore gjenden 390 dhoma standarde 29 m2, 4 dhoma familjare 64 m2, 14 Junior suite 55-57 m2, 5 Senior suita 54 m2, 2 dhoma dyshe King Suite 134 m2, 4 dhoma dyshe suite femijesh 49 m2, 40 Villa dublex/dykateshe 60 m2, 4 Villa selection 120 m2 dhe 5 King Villa 190 m2.

Pozita: Ne plazh -Belek 

30 km Aeroporti,40 km Antalia,6 km nga fashti Cadres.


PERMBAJTJA

6 Restorane A La carte (Italian, mexikan, japonez, kinez, turk dhe peshku)

Pishine e mbrendshme :1 /  Floktarë   

Restorane: 1 (dietal) /  Lavanderi 

Fushe futbolli  /  Internet kafe - paguhet

Topogana:2  /  Shopingqendër

 dhome konsulence / WiFi - ne lobby pa pagese

Bare: 7 (njeri punon 24 ore) 

Pishina: 3  / pastrim kimik

Salle konferencash:   /  Spa

 


  

DHOMAT:Sherbimi ne dhome me pagese

Pastrimi ditor  /  Banje 

TV / Telefon  /  Sef 

Ndrrimi i mbulesave 3 her ne jave  

Tharese flokesh  /  Klimatizim 

Minibar cdo dite pije jo alkoholike

Ballkon  /  tepih


SHËRBIMI: UAI


SPORT / ARGËTIM

pa pagese:  Mini futboll  /  Pingpong

Muzike live  /  Xhakuzi  /  Aerobik

Animacione  /  Skuash   / Surfim ( me licence)

Volejboll plazhi / Pikado  /  Fitnes

Pikado  /  Diskoteke /Basketboll  / park ujore

Banjo turke / Skuash / Mini golf 

me pagese: Masazh  / Biliardo  

Zhytje  /  Paisjet per tenis

Trajnim per tenis  /  Slots  /  

Fusha e tenisit me drita  /  Bowling  


PLAZH: me rere 

Cadrat  /   Shtreterit  /  Peshqiret

Pier  /  Bar plazhi  /  Tendat ne plazh


PER FEMIJET

Meny per femije  /  Klubi i femijeve 

Bazene per femije: 2 / Dado me pagese 

vend lojerash / ushqim per bebe (me kerkese)