038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Ela Quality Resort

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 776 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

 www.elahotel.com

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2007 në një hapësirë prej 110,000 m2. Hoteli përbëhet nga ndërtesa kryesore 6-katëshe, 14 shtëpi liqeni dy katëshe, 6 shtëpi liqeni suite tri katëshe, 5 ndërtesa dykatëshe Ela Palace dhe dy ndërtesa dykatëshe Ela Sultan Palace. 388 dhoma standarde, 70 dhoma dublex-dy katëshe, 5 suita, 9 deluxe suite, 5 dhoma dy katëshe superior suite, 19 një shtretërshe, 6 suita për muajin e mjaltit, 142 dhoma liqeni, 18 suita liqenit, 71 dhoma liqeni familjare, 5 dhoma dublex-Ela Palace dhe 2 dykateshe Ela sulltan Palace.


Pozita: Në plazh - Belek, 25 km aeroporti, 35 km Antalia, 2 km nga qyteti Belek


PËRMBAJTJA: 9 Restourante A la Carte (meksikan, ushqim deti, italian, osman, egjeut, skarë, japoneze, kuzhinë hobi), Pishinë e brendshme: 1, Berber, Restourante: 1, Lavanderi, Restourant dietal, Fushë futbolli, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 5, Shoping qendër, Bare: 12 (njëri punon 24 orë), Pishina: 5, Sallë konferencash, Spa, WiFi në gjithë hotelin në lobby pa pagesë, Dhomë konsulence, Hapësirë kinemaje, Pastrim kimik.


DHOMAT: Shërbim dhome: Pa pagesë (nga 02:00-07:00), Pastrimi ditorë, Banjë, TV, WiFi pa pagesë, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave çdo ditë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar çdo ditë pije, birrë dhe qumsht, Ballkon, Laminat.


SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Surfim me frymë, Pikado, Surfing, Diskotekë, Trajnim për zhytje, Basketboll, Sportet ujore pa motor.
Me pagesë: Masazhë, Sportet ujore me motor, Bilardo, Zhytje, Paisjet për tenis, Trajnim për tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.


PLAZHI: me rërë
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PËR FËMIJË: Tobogana: 3, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), Junior klub (8-12 vjeç), Karrocë për fëmijë me pagesë, Lunapark me pagesë, Pishina për fëmijë: 2, Vendlojëra, Dado me pagesë.