038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Susesi Luxury Resort

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 654 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: 628 dhoma, lobi, lobibar, 6 restourante A-lacarte, bare, shtëpinë e verës, pastiçerinë, salla konferencash, shoping qendër, berber, 2 pishina të mbuluara (njëra gjysmë olimpike), sipërfaqe prej 7500 m², pishina, rrëshqitëse, uji, xhakuzi, tarracë, poolbar.

POZITA: në plazh, 50km nga aeroporti, 5 km nga Belek

PERMBAJTJA

 6 restorante A-la carte (turk, italian, meksikan, kinez/japonez, Steack House argjentinas dhe specialitete peshku,), Pishine e brendshme:1, berber, Restourante: 1, Lavanderi, Restourant dietal, Fushe futbolli, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 6, Shoping qendër, Bare: 10 (dy prej tyre  punonjne 24 ore), Pishina: 5, Spa, Salle konferencash, WiFi ne gjithe hotelin -  në hapësirën publike pa pagesë.

DHOMAT: Banjë/WC, tharëse flokësh, pasqyrë kozmetike, telefon direkt, TV/Sat me kanal, muzikor, internet, minibar, kasafortë, tepih, klimatizim. Shërbimi në dhomë gjatë 24 orëve, për të hendikepuarit.

SHËRBIMI: UAI


SPORT / ARGRËTIMI 
Me pagese :3 fusha tenisit, squash, basketboll, volejboll plazhi, pingpong, gjuajtje me hark, fitnes, saunë, banjë turke, banjë me avull dhe xhakuzi, fushat e futbollit.

DHOMAT: Shërbim dhomë: 24h - pa pagesë (perveç pijeve alkoholike), Pastrimi ditorë, Banjë, TV, WiFi, Telefon, Sef, Mantel, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në ditë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar çdo ditë birrë dhe pije, Ballkon, Tepih.

.PER FEMIJET: Tobogane: 1, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve, Pishina për fëmijë: 3.