038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 12.09 448€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 12.09 658€
Titan Select 5* Side 12.09 433€
Premier Palace 5* Kemer 12.09 623€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 12.09 590€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 12.09 617€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 12.09 793€
Crystal Admiral 5* Side 12.09 494€
Simena Hotel 5* Kemer 12.09 448€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 12.09 959€
Mirage Park Resort 5* Kemer 12.09 632€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 12.09 441€
Antalya 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 12.09 577€
Crystal Sunrise 5* Side 12.09 655€
Crystal Sunset 5* Side 12.09 580€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 12.09 772€
Royal Holiday Palace 5* Lara 12.09 736€
MC Beach Park 5* Alanya 12.09 431€
Mirada Del Mar 5* Kemer 12.09 549€
Lykia World 5* Belek 12.09 708€
Orange County 5* Alanya 12.09 522€
MC Arancia Resort 5* Alanya 12.09 451€
Side Valentine 5* Side 12.09 533€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 08.09 7 371€
Villat e Otrantit 08.09 7 329€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Susesi Luxury Resort

http://www.susesihotel.com

Për përshkrimin e hotelit, klikoni më poshtë në INFO SHTESË!

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 719 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: 628 dhoma, lobi, lobibar, 6 restourante A-lacarte, bare, shtëpinë e verës, pastiçerinë, salla konferencash, shoping qendër, berber, 2 pishina të mbuluara (njëra gjysmë olimpike), sipërfaqe prej 7500 m², pishina, rrëshqitëse, uji, xhakuzi, tarracë, poolbar.

POZITA: në plazh, 50km nga aeroporti, 5 km nga Belek

PERMBAJTJA

 6 restorante A-la carte (turk, italian, meksikan, kinez/japonez, Steack House argjentinas dhe specialitete peshku,), Pishine e brendshme:1, berber, Restourante: 1, Lavanderi, Restourant dietal, Fushe futbolli, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 6, Shoping qendër, Bare: 10 (dy prej tyre  punonjne 24 ore), Pishina: 5, Spa, Salle konferencash, WiFi ne gjithe hotelin -  në hapësirën publike pa pagesë.

DHOMAT: Banjë/WC, tharëse flokësh, pasqyrë kozmetike, telefon direkt, TV/Sat me kanal, muzikor, internet, minibar, kasafortë, tepih, klimatizim. Shërbimi në dhomë gjatë 24 orëve, për të hendikepuarit.

SHËRBIMI: UAI


SPORT / ARGRËTIMI 
Me pagese :3 fusha tenisit, squash, basketboll, volejboll plazhi, pingpong, gjuajtje me hark, fitnes, saunë, banjë turke, banjë me avull dhe xhakuzi, fushat e futbollit.

DHOMAT: Shërbim dhomë: 24h - pa pagesë (perveç pijeve alkoholike), Pastrimi ditorë, Banjë, TV, WiFi, Telefon, Sef, Mantel, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në ditë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar çdo ditë birrë dhe pije, Ballkon, Tepih.

.PER FEMIJET: Tobogane: 1, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve, Pishina për fëmijë: 3.