038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Incekum Beach Resort

HOTELI: i ndertuar ne vitin 2004 ne nje hapesire prej 60 000 m2. I renovuar ne vitin 2009. Perbehet nga 12 ndertesa 3 kateshe. Posedon 272 dhoma standarde, 36 dhoma familjare (dy dhomeshe).

Pozita: pranë plazhit, 98 km nga aeroporti, 30 km nga qyteti Alanya

PERMBAJTJA: 2 restourante A La carte (turk dhe peshkut), pishine e brendshme 1, berber, restourante: 1, lavanderi, internet kafe - paguhet, tobogana: 3, dyqane per shoping, bare: 4, pishina: 1, dhome konsulence, salle konferencash, Spa, WiFi (ne loby dhe bare pa pagese).

DHOMAT: sherbimi ne dhome me pagese, pastrimi ditorë, banjë, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 here ne jave, tharese flokesh, klimatizim, minibar uje dhe lengje, ballkon.

SPORT / ARGËTIM
Pa pagese: mini futboll, mini golf, ping pong, muzike live, aerobik, animacione, fitnes, volejboll plazhi, fushe tenisi, sauna, banje me avull, banjo turke, pikado, diskotekë, basketboll.
Me pagese: masazhë, xhakuzi, sportet ujore, zhytje, surfim.

PLAZHI: me rërë dhe guralec, çadrat, shtretërit, peshqirët, bar plazhi.

PER FEMIJET: tobogane: 1, kendi i femijeve ne restourant, pishine: 1, kendi i lojërave, klub i femijeve 4-12vjeç.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 386 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive