038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Incekum Beach Resort

HOTELI: i ndertuar ne vitin 2004 ne nje hapesire prej 60 000 m2. I renovuar ne vitin 2009. Perbehet nga 12 ndertesa 3 kateshe. Posedon 272 dhoma standarde, 36 dhoma familjare (dy dhomeshe).

Pozita: pranë plazhit, 98 km nga aeroporti, 30 km nga qyteti Alanya

PERMBAJTJA: 2 restourante A La carte (turk dhe peshkut), pishine e brendshme 1, berber, restourante: 1, lavanderi, internet kafe - paguhet, tobogana: 3, dyqane per shoping, bare: 4, pishina: 1, dhome konsulence, salle konferencash, Spa, WiFi (ne loby dhe bare pa pagese).

DHOMAT: sherbimi ne dhome me pagese, pastrimi ditorë, banjë, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 here ne jave, tharese flokesh, klimatizim, minibar uje dhe lengje, ballkon.

SPORT / ARGËTIM
Pa pagese: mini futboll, mini golf, ping pong, muzike live, aerobik, animacione, fitnes, volejboll plazhi, fushe tenisi, sauna, banje me avull, banjo turke, pikado, diskotekë, basketboll.
Me pagese: masazhë, xhakuzi, sportet ujore, zhytje, surfim.

PLAZHI: me rërë dhe guralec, çadrat, shtretërit, peshqirët, bar plazhi.

PER FEMIJET: tobogane: 1, kendi i femijeve ne restourant, pishine: 1, kendi i lojërave, klub i femijeve 4-12vjeç.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 386 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive