038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Club Insula

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2004 në një hapësirë prej 14 000 m2. I renovuar në vitin 2011. Përbëhet nga dy ndërtesa 6-katëshe. Ka 276 dhoma standarde, 36 dhoma familjare max 4 persona.

Pozita: pranë plazhit, 110 km nga aeroporti, 13 km nga qyteti Alanya.

PËRMBAJTJA: 1 restourant A La carte (ushqim internacional), pishinë e brendshme 1, berber, restourante: 1, lavanderi, internet kafe - paguhet, tobogana: 2, dyqane për shoping, bare: 3, pishina: 1, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi (në loby dhe bare pa pagesë).

DHOMAT: shërbimi në dhomë me pagesë, pastrimi ditorë, banjë, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, minibar ujë dhe lëngje, parket, WiFi. 

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagesë
: ping pong, aerobik, animacion, fitnes, fushë tenisi, sauna, banjo turke, pikado, diskoteka, basketboll.
Me pagesë: masazha, bilardo, reketat dhe topat e tenisit.

PLAZHI: me rërë dhe guralec, çadrat, shtretërit, peshqirët, bar plazhi, tendat në plazh.

PËR FËMIJË: tobogana: 1, këndi i fëmijëve në restourant, pishinë: 1, këndi i lojërave, klub i fëmijëve 4-12vjeç, dado me pagesë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 320 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive