038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 12.09 448€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 12.09 658€
Titan Select 5* Side 12.09 433€
Premier Palace 5* Kemer 12.09 623€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 12.09 590€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 12.09 617€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 12.09 793€
Crystal Admiral 5* Side 12.09 494€
Simena Hotel 5* Kemer 12.09 448€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 12.09 959€
Mirage Park Resort 5* Kemer 12.09 632€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 12.09 441€
Antalya 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 12.09 577€
Crystal Sunrise 5* Side 12.09 655€
Crystal Sunset 5* Side 12.09 580€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 12.09 772€
Royal Holiday Palace 5* Lara 12.09 736€
MC Beach Park 5* Alanya 12.09 431€
Mirada Del Mar 5* Kemer 12.09 549€
Lykia World 5* Belek 12.09 708€
Orange County 5* Alanya 12.09 522€
MC Arancia Resort 5* Alanya 12.09 451€
Side Valentine 5* Side 12.09 533€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 08.09 7 371€
Villat e Otrantit 08.09 7 329€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Utopia World

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2007 në një hapësirë prej 120,000 m2. Përbëhet nga një ndërtesë 7-katëshe. Ka 189 dhoma standarde, 21 dhoma junior suite.

Pozita: 150m nga plazhi, 155 km aeroporti i Antalyas, 20 km nga qyteti i Alanisë

PËRMBAJTJA: 3 restourante A La carte (peshkut, italian dhe turk), pishinë e brendshme 1, berber, restourante: 1, lavanderi, internet kafe - paguhet, tobogana: 8, shoping qendër, bare: 6, pishina: 7, pastrim kimik, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi.

DHOMAT: shërbimi në dhomë me pagesë, pastrimi ditorë, banjë, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, minibar çdo ditë ujë dhe lëngje, ballkon, WIfi pa pagesë.

SPORT / ARGËTIM
Me pagesë: masazha, sportet ujore, slot.
Pa pagesë: volejboll, mini footboll, ping pong, bilardo, animacione, fitnes, sauna, banjo turke, banjo me avull, pikado, diskotekë, basketboll.

PLAZHI: me rërë dhe guralec, transporti për në plazh çdo 15 min, çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi, tendat në plazh.

PËR FËMIJËT: tobogane: 4, këndi për fëmijë në restourant, klubi i fëmijëve, pishina për fëmijë: 2, dado me pagesë, vend lojërash.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 407 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive