038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Utopia World

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2007 në një hapësirë prej 120,000 m2. Përbëhet nga një ndërtesë 7-katëshe. Ka 189 dhoma standarde, 21 dhoma junior suite.

Pozita: 150m nga plazhi, 155 km aeroporti i Antalyas, 20 km nga qyteti i Alanisë

PËRMBAJTJA: 3 restourante A La carte (peshkut, italian dhe turk), pishinë e brendshme 1, berber, restourante: 1, lavanderi, internet kafe - paguhet, tobogana: 8, shoping qendër, bare: 6, pishina: 7, pastrim kimik, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi.

DHOMAT: shërbimi në dhomë me pagesë, pastrimi ditorë, banjë, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, minibar çdo ditë ujë dhe lëngje, ballkon, WIfi pa pagesë.

SPORT / ARGËTIM
Me pagesë: masazha, sportet ujore, slot.
Pa pagesë: volejboll, mini footboll, ping pong, bilardo, animacione, fitnes, sauna, banjo turke, banjo me avull, pikado, diskotekë, basketboll.

PLAZHI: me rërë dhe guralec, transporti për në plazh çdo 15 min, çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi, tendat në plazh.

PËR FËMIJËT: tobogane: 4, këndi për fëmijë në restourant, klubi i fëmijëve, pishina për fëmijë: 2, dado me pagesë, vend lojërash.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 407 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive