038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Gloria Verde Resort

http://www.gloria.com.tr

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2001 në një hapësirë prej 50,000 m2. Restourimi i fundit është bërë në vitin 2009. Hoteli përbëhet nga ndërtesa kryesore 5-katëshe dhe ndërtesa 3-katëshe Anex. Në ndërtesën kryesore ndodhen 144 dhoma standarde me nga 25 m2, 22 Junior Suite 36 m2, 8 deluxe suite 88 m2, 2 King Suite 176 m2. Anex ndërtesa përbëhet nga 70 dhoma familjare 40 m2. Gloria Select villas - përbëhen nga 20 villa dy katëshe 80 m2, 1 Villë presidenciale 1000 m2.

Pozita: në plazh - Belek, 38 km aeroporti, 46 km Antalia, 7 km nga qyteti i Belekut.

PËRMBAJTJA: 2 Restourante A La carte (lindje e largët dhe francez), Pishinë e brendshme 2 (njeri me ujë deti), Berber, Restourante: 1 (dietal), Lavanderi, Fushë futbolli, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 4, Qendër shopingu, Bare: 6 (njeri punon 24 orë), Pishina: 2, Pastrim kimik, Sallë konferencash, Spa, WiFi - në vende publike pa pagesë.

DHOMAT: Shërbimi në dhomë pa pagesë, Pastrimi ditorë, Banjë, TV, Telefon, Sef, Ballkon, Ndrrimi i mbulesave 4 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Jakuzzi, Minibar - çdo ditë pije freskuese dhe birrë, Parket, Wifi - pa pagesë, Mantel.

SHËRBIMI: EAI

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Skuash, Banjo turke, Volejboll plazhi, Pikado, Fitnes, Diskotekë, Basketboll, Banjo turke, Skuash, Mini golf.
Me pagesë: Masazha, Bilardo, Sauna, Zhytje, Paisjet për tenis, Banjo me avull, Trajnim për tenis, Slots, Golf, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZH: me rërë
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PËR FËMIJË: Tobogana: 3, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve, Klubi për junior, Baby club, Pishina për fëmijë: 1, Dado me pagesë, Vend lojërash.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 995 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive