038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Gloria Golf

HOTELI: I ndërtuar në vitin 1997 në një hapësirë prej 120,000 m2. I renovuar në vitin 2008. Hoteli përbëhet nga një ndërtesë 4- katëshe (ndërtesa kryesore), 2-katëshe ndërtesa kopshti, shtëpizë 3-katëshe (Gloria Family Suite), Ndërtesë 2-katëshe (vila). Në ndërtesën kryesore gjenden 229 dhoma standarde 35 m2, 24 dhoma suite 42 m2, 1 King Suite 170 m2, 64 dhoma kopshti 24 m2, 48 Junior suite të vendosura në kopsht 35 m2. Villat  përbëhen nga 24 dhoma 66 m2, 18 exsecutive villa 78 m2, 72 Gloria Family Suite 60 m2.

Pozita: në plazh - Belek, 40 km aeroporti, 50 km Antalia, 7 km nga qyteti i Belekut

PËRMBAJTJA: 3 Restourante A La carte (italian, peshku dhe osman), Pishinë e brendshme: 1, Berber, Restourante: 1 (dietal), Lavanderi, Fushë futbolli, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 6, Qendër shopingu, Dhomë konsulence, Kino, Bare: 8 (njëri punon 24 orë), Pishina: 2, Pastrim kimik, Sallë konferencash, Spa, WiFi - në vende publike pa pagesë.

DHOMAT: Shërbimi në dhomë pa pagesë (vip menya paguhet), Pastrimi ditorë, Banjë, TV, Telefon, Sef, Ballkon, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar çdo ditë pije freskuese dhe birrë, Tepih, Wifi - pa pagesë, Mantel.

SHËRBIMI: EAI

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Skuash, Banjo turke, Volejboll plazhi, Pikado, Fitnes, Diskotekë, Basketboll, Banjo turke, Skuash, Mini golf.
Me pagesë: Masazha, Bilardo, Sauna, Zhytje, Paisjet për tenis, Trajnim për tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI: me rërë
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PËR FËMIJË
: Tobogana: 4, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve, Pishina për fëmijë: 5, Dado me pagesë, vend lojërash, Kopsht zoologjik.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 1100 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive