038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Alibey Club Manavgat

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 660 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

HOTELI: I ndërtuar në vitin 1995 në një hapësirë prej 150 000 m2, dhe është renovuar në vitin 2011. Hoteli përbëhet nga 15 ndërtesa dy-katëshe, me gjithsej 248 dhoma strandarde (26 m2). 92 dhoma familjare (2 dhomeshe, 40m2). 77 dhoma superiore (26 m2). 28 dhoma familjare superiore (dy dhomëshe 40 m2).

POZITA: Direkt në plazh - Side, 85 km aeroporti, 12 km Manavgat

PËRMBAJTJA: 1 Restourante A la Carte (internacional, me pagesë, në kërkesë), Pishine e jashtme: 2, Berber, Restourante: 1, Lavanderi, Fushë futbolli, Wi-Fi ne lobi - pa pagesë, Topogana: 9, Shopingqendër, Bare: 7, Pishina: 2 (të hapura), Spa, Sallë konferencash: 3, Fushë tenisi: 62, Doktor në kërkesë, Pastrim kimik.

DHOMAT: Pastrimi ditorë, Banjo, TV: Kanale Ruse, WiFi - paguhet, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 2 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar çdo ditë birrë dhe pije, Ballkon, Dyshemeja: pllaka. 

SHËRBIMI: AI

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzikë live: 1 herë në javë, Animacione, Gjuajtje me hark, Volejboll plazhi, Boce, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Diskotekë, Mësime gatimi, Basketboll, Vaterpoll, Aerobik ne ujë.
Me pagesë: Masazha, Sportet ujore me motor, Bilardo, Zhytje, Paisjet për tenis, Trajnim për tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Trajnim për zhytje në ujë, Aerobik, Xhakuzi.

PLAZH: me rërë  dhe guralecë, Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PËR FËMIJËT: Tobogana: 6, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), Klubi për Junior (13-17 vjeç), Karrocë për fëmijë - me pagesë, Pishinë për fëmijë: 1, Vendlojërash, Dado me pagesë, Luna Park: me pagesë.