038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Calista Luxury

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 925 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2007 ne nje hapesire prej 120,000 m2. Hoteli perbehet nga nje ndertese 5-kateshe. Hoteli ka 502 dhoma standarde, 18 Suita qoshe, 63 Dublex / dhoma familjare, 1 Suite Mreterore,1 Suite Presidenciale, 10 Dublex villa,1 Dublex Vip Villa,2 Superior Villa dhe 10 Dublex villa binjake.

POZITA: Direkt ne plazh - Belek, 27 km aeroporti, 35 km Antalia, 3 km nga qendra e Belekut

PERMBAJTJA: 6 Restourante A la Carte (italian, peshku, turk, lindje e larget, amerikes veriore, skare), Pishine e brendshme: 2, Berber, Restourante: 1, Lavanderi, Restourant dietal, Fushe futbolli, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 4, Shoping qendër, Bare: 9 (njeri punon 24 ore), Pishina: 3 (njera gjysme olimpike), Salle konferencash, Spa, WiFi ne gjithe hotelin - paguhet, Dhome konsulence, Hapesire kinemaje, Pastrim kimik.

DHOMATSherbim dhomë: 24h - me pagese, Pastrimi ditorë, Banje, TV, WiFi paguhet, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 herënë ditë, Tharëse flokesh, Klimatizim, Minibar çdo dite birre dhe pije, Ballkon, Parket.

SHËRBIMI: AAI

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfing, Diskotekë, Basketboll, Sportet ujore pa motor.
Me pagesë: Masazhë, Sportet ujore me motor, Bilardo, Zhytje, Paisjet per tenis, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI: me rërë
Cadrat, Shtreterit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat ne plazh.

PER FEMIJET: Tobogana: 1, Meny per femije, Klubi i femijeve (4-12 vjec), Junior klub (9-13 vjec), Klubi tinejgjereve (14-17 vjeç), Karrocë per femije me pagesë, Pishina për fëmijë: 1, Vendlojërash, Dado me pagesë.