038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Calista Luxury

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2007 ne nje hapesire prej 120,000 m2. Hoteli perbehet nga nje ndertese 5-kateshe. Hoteli ka 502 dhoma standarde, 18 Suita qoshe, 63 Dublex / dhoma familjare, 1 Suite Mreterore,1 Suite Presidenciale, 10 Dublex villa,1 Dublex Vip Villa,2 Superior Villa dhe 10 Dublex villa binjake.

POZITA: Direkt ne plazh - Belek, 27 km aeroporti, 35 km Antalia, 3 km nga qendra e Belekut

PERMBAJTJA: 6 Restourante A la Carte (italian, peshku, turk, lindje e larget, amerikes veriore, skare), Pishine e brendshme: 2, Berber, Restourante: 1, Lavanderi, Restourant dietal, Fushe futbolli, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 4, Shoping qendër, Bare: 9 (njeri punon 24 ore), Pishina: 3 (njera gjysme olimpike), Salle konferencash, Spa, WiFi ne gjithe hotelin - paguhet, Dhome konsulence, Hapesire kinemaje, Pastrim kimik.

DHOMATSherbim dhomë: 24h - me pagese, Pastrimi ditorë, Banje, TV, WiFi paguhet, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 herënë ditë, Tharëse flokesh, Klimatizim, Minibar çdo dite birre dhe pije, Ballkon, Parket.

SHËRBIMI: AAI

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfing, Diskotekë, Basketboll, Sportet ujore pa motor.
Me pagesë: Masazhë, Sportet ujore me motor, Bilardo, Zhytje, Paisjet per tenis, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI: me rërë
Cadrat, Shtreterit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat ne plazh.

PER FEMIJET: Tobogana: 1, Meny per femije, Klubi i femijeve (4-12 vjec), Junior klub (9-13 vjec), Klubi tinejgjereve (14-17 vjeç), Karrocë per femije me pagesë, Pishina për fëmijë: 1, Vendlojërash, Dado me pagesë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 1100 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive